Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki eltudná nekem magyarázn...

Valaki eltudná nekem magyarázni részletesen, hogy hogyan kell magassarkúban járni? Vagy ez csak gyakorlás kérdése?

Figyelt kérdés
Egyébként nem vagyok a gáz kategória szerintem. De látom, hogy 1-2 ismerősöm 15 centis sarokban úgy megy, mintha sportcipő lenne rajta.:D
2012. aug. 18. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Gyakorolj sokat! Gyakorlás teszi a mestert, aztán neked is úgy fog menni mint a barátnőidnek. Meg először kis sarkuban tanulj meg járni és úgy növeld a magasságot. Amúgy a barátnőid nem normálisak. Az már nagyon nem egészséges akkor is ha csak néha néha van rajtuk. 10cm fölött mondják egészségtelenek, szerintem tök mindegy hány cm ha mindig az van az ember lábán. Fiú vagyok, és félre ne érts nem vagyok ellene, mert nekem például nagyon tetszik a magassarkú, igen nőiesnek találom, de nem kell az mindig.

Ja és egyenes legyen a hátad, fel tehetsz könyvet a fejedre is, ha úgy tudsz menni, hogy nem esik le, szuper. És a lépcsőzésről se feledkezz majd meg.

2012. aug. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehet elmagyarázni.:D felveszed, megkeresed az egyensújt, és elindulsz. Nem annyira bonyolult
2012. aug. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen. Mondjuk mikor gyakoroltam jobban ment.

Egyébként nem barátnőim, csak ismerősök :)) Amúgy pl. sulira mindennap azt felvenni szerintem is gázos már.


Egyébként elég keskeny a talpam, és szerintem ez lehet a probléma. Hosszra jó, de nem illeszkedik benne teljesen a talpam. Volt egy szandálom, amibe már jobban illeszkedett - bár az telitalpú volt, így ezért is-, de nagyon kényelmes. Csak olyan 10-12óra után kezdett el fájni benne a lábam :D (ballagás)

2012. aug. 18. 01:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlatlanabbak szoktak úgy járni magassarkúban, hogy lépéskor a lábuk térdnél behajlítva marad, és az elég hülyén tud kinézni, nekem azt tanácsolták, hogy amelyik lábammal lépek, azt nyújtsam ki rendesen, szóval ahogy előrelendíted a lábad, kiegyenesíted, nem marad behajlítva a térd. Remélem, érthető volt valamennyire. :)
2012. aug. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz, én ha olyat látok mindig kiakadok :D

Így belegondolva tényleg nem vagyunk annyira a gáz kategória, csak nem bírja sokáig a lábam. Egyébként én is ezt a technikát szoktam alkalmazni kb.:D

2012. aug. 18. 03:11
 6/9 anonim ***** válasza:
az is fontos hogy ne lábujj hegyen próbálj benne járni, hogy először a lábad első felét rakod le, hanem mindig először a sarkad :) az se jó ha az egész talpad egyszerre rakod le, mert képzeld hogy ahhoz be kéne még a térdedet is hajlítanod, hogy le tudd rakni :D remélem érted hogy mit mondok :)
2012. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem mire célzol.:D


Köszi a válaszokat:)

2012. aug. 18. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaz már csomó hasznos választ kaptál,de szerintem ezt a videót még érdemes megnézni:)


[link]

2012. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 - na ne... egy kifutón még oké ha a modellek így csámpáznak, de az utcán kifejezetten nevetséges. Alapvetően jó a járás, csak nem egymás elé kell pakolni a lábad, hanem normálisan, mint más cipőkben.
2012. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!