Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy szép szemöldök?

Milyen egy szép szemöldök?

Figyelt kérdés
Gondolom, nem kell megmagyaráznom a kérdsét.:) Nekem egy kicsit vékony a szemöldököm (de hát nem tehetek róla, alapból is vékony), és kicsit ívesre szedtem. Nektek mi a véleményetek erről? :)
2012. aug. 24. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ami olyan, hogy ha nem nyúlunk hozzá se gáz. Ha nem egy dús feketehajú vagy, vagy sötétbarna, akkor valószínűleg természetesen is normális.

Ami természetes módon nem ér össze középen, az rendben, mert akkro túl vastag sem szokott lenni.


Az pedig, hogy szabályosan ívelt, vagy megtörik, vagy kis hullám van benne, az meg ízlés kérdése.

Engem az az annyira ívelt, hogy szinte félkör alakú, és nagyon vékony, az kifejezetten taszít. Nagyon műanyagnak hat.

Jobban tetszik ami inkább sarkosan hajlott, és nem 2 mm vékony...

2012. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erről nem lehet véleményt alkotni. Vékony és íves, na ez a legtöbb nőre igaz :)

Egyébként szerintem akkor szép egy szemöldök, ha nem túl magas az íve és egyenletes a vastagsága. De végül is ez sem feltétlen igaz, tulajdonképpen csak az a legfontosabb, hogy passzoljon az arcodhoz :)

2012. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen.

[link]


Kicsit szemceruzával tudsz rajta javítani, ha nem teljesen szabályos. :)

2012. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik:


[link]

2012. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Kb. ilyen, ez hogy tetszik?

2012. aug. 24. 21:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon köszönöm a válaszotokat! : )
2012. aug. 24. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami kiemeli a szemet és úgymond egy szép keretet ad neki. Mindenkinek más áll jól, van akinek a vékony, van akinek a vastag. Az arcforma és szem válogatja. Szerintem.
2012. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!