Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti lányok gyantázzátok a...

Ti lányok gyantázzátok a bajuszotokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá ugyanis 13.éves vagyok lány és le szeretném gyantáztatni a pihés de ugyan sőtét színű bajszomat... Már szőkítőttük de az lekopik és Neonosan világít a napon és Ezért gondoltam, hogy legyantázom csak félek , hogy én vagyok az egyetlen lány aki gyantázza..ugy irigylem azokat az lány osztálytársaimat akiknek ugyan szintén van de alig látszik és olyan sokat sírtam emiatt..Amikór kisebb voltam semmi nem volt ott de elkezdett oda nőni. És ne gondoljatok oda lószőrőket xD

Baj lenne ha 13. évesen legyantáznám? És attól is félek ,hogy van egy fiú akivel járni fogunk nemsokára :] és attól félek ha meglátja ki fog rőhőgni vagy ha esetleg megcsókolna [még nem csókolóztam] csikizné és rájőnne hogy vann >< énmár olyan mániába estem hogy minden lányon azt nézem van e bajusza.. Plusz én észre sem vettem addig amíg a nagyobbak el nem kezdtek ezzel piszkálni. Képet nem szeretnék mutatni....

Létszi válaszokat mihamarabb :D



2012. aug. 30. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lenne gáz. És azt kell mondanom, előbb vagy utóbb szerintem úgyis gyantáznád. Máshol szőrtelenítesz már?
2012. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kőszi a választ .. igen a lábamat szőrtelenítem meg a hónaaljamat.
2012. aug. 30. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány gyanzázza a bajuszát. Én is. Nincs ebben semmi, bár tény, hogy kellemetlen:)
2012. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kőszi a választ :]
2012. aug. 31. 01:59
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem kozmetikus gyantázza, kb 300 forintért :)
2012. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kőszi a választ te hány éves vagy? :D
2012. szept. 2. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én éppen tegnap gyantáztam le. és alig fáj.!!!! :) Nekem tökre bevált, egyébként meg nekem is pihés de sötét, és én is szőkítettem egyszer, de 2 hónap alatt lekopott, meg a nap nagyon kiszívta.:$$ :) Szerintem nyugodtan gyantáztasd.:D 13/L
2012. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyantázd le :) Én 12 vagyok, én is gyantázom, mert nagyon zavar, és habár kellemetlen, minél többet csinálod annál kevésbé lesz kellemetlen ;)
2013. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!