Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér, és kicsi a...

Nem vagyok kövér, és kicsi a fenekem. Hogyan cinálhatnék belőle kerek, feszes popsit?

Figyelt kérdés
a feminán találtam mozdulatokat, ami fenékformálásra van, de fogyókúrásoknak szól. Én is nyugodtan követhetem azt a tervet?
2012. aug. 31. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

én szintén ilyen alkat vagyok. nekem Rubint Réka videói segítettek, amelyek speciálisan fenékre tornáztatnak. (egyébként nem bírom a nőt, de lenémítva nagyon jó és hatásos:))

pár éve kezdtem el és akkor 88 cm volt a csípőm és kb. bő fél év alatt 94 cm lett (de nem híztam közbe, csak az izom miatt lett nagyobb)

a rossz hír viszont, hogy folyamatosan kell csinálni, mert ha kihagyok egy hónapot, akkor máris 3 cm-vel kisebb lesz a csípőkerületem, vagyis lebomlik az izom:(

2012. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik Rubint Réka videót használtad? :) Mi a pontos címe? :)
2012. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azt hiszem rákeresek. :)
2012. szept. 2. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad!, Add újra önmagad! ezek a nevei a videoknak, de egyébként kb. minden ugyanolyan az edzés maga, csak más sorrendben vannak a gyakorlatok, meg más az aláfestőszöveg és zene. Igazából csak a változatosság miatt jó ha több van.
2012. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem, hogy nem ezekre az 5 perces youtube videókra gondoltam, mert az túl kevés, hanem a 20 perces blokkokra.
2012. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Nekem Rubint Rékától az "igényes nők edzésprogramja" van meg, én arra szoktam tornázni...nekem mondjuk nem ártana, ha a csípőm kicsit szélesebb lenne. Ezt a videót nem próbáltad véletlenül? :)
2012. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azt nem ismerem, de feltételezem az is ugyanarra a mintára megy, hogy 20 perc fenék és csípő blokk van benne, mint a többiben is. nekem is alapból keskeny a csípőm, de csomó izom rakódott a külső combomra is a gyakorlatoktól, úgyhogy mostmár vizuálisan nincs kifejezetten keskeny csípőm. azt vettem észre, hogy csípőre az jó kifejezetten, ha használsz gumikötelet és lábsúlyt, az durván formálja és még csak nem is nagy befektetés. van egy "kedvenc" gyakorlatom kifejezetten csípőre (Rékától lestem, ezt csak 1-2 videóján láttam): bokádra teszed a lábsúlyt, lefekszel a földre, terpeszben van a lábad a levegőben és a gumikötelet a két lábadra teszed és nyitogatod, úgy hogy feszesen legyen a lábad. na ha ezt csinálod 5 percig, akkor tuti olyan izomlázad lesz, hogy csak na. (ami jó, mert épül az izmod)

bocsi, hogy ennyit írtam, nagyon belemerültem:D

2012. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi! Nyugodtan belemerülhetsz nekem még jobban is, persze ha a kérdező nem bánja, hogy az ő kérdése alatt tárgyaljuk meg :). Abban a videóban, amiről én beszélek, (szintén 20 perc) van fenék, belső comb és has...illetve egy álló gyakorlatsor, amit ritkán csinálok, mert másnap nagyon fáj, az leginkább guggolásokból áll.

Tetszik nekem ez a "legyen szélesebb csípőd" gyakorlatsor, mert jelenleg nekem is 88-89 cm között mozog, aztán nem ártana, ha kicsit szélesebb lenne (az evés meg nálam nem válik be, mert hízni nem igazán "tudok", akármennyit is eszem).


Utána nézek akkor ennek az add önmagad videónak, hátha ugyanazok a gyakorlatok vannak benne, mint az enyémben. :) Köszi még sokszor :))))

2012. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!