Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci emberek.! Szeretitek,...

Duci emberek.! Szeretitek, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az voltam, akkor kb minden reggel az öngyilkosság határán voltam, állandóan megakartam szűnni létezni, gyűlöltem társaságban lenni, láthatatlan akartam lenni, folyton takargattam magam, legszívesebben felszívódtam volna, gyűlöltem, ha látnak az emberek, gyűlöltem, ha rám néztek, gyűlöltem, ha valami nevetett, mert egyből azt gondoltam, hogy biztos rajtam. De sajnos átestem a ló túlsó oldalára, és beteggé lesoványodtam, nagyon megviselt, hogy egykor duci voltam, most pedig nem merek hízni. Ez van, ezért nem szabadott volna a szüleimnek minden áldott nap lekövérezniük.:]
2012. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És most hogy érzed magad a bőrödben így vékonyan?
2012. szept. 3. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

elviselem, megpróbáltam az alakomhoz "illően" öltözni.annyiban vagyok szerencsés,hogy nem vagyok "löttyedt".Engem nem sokat piszkáltak a súlyom miatt,de aki igen azokat meg lekoptattam :)


14L

2012. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rat Poison ***** válasza:
Kiket értesz a "ducik" alatt? A
2012. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rat Poison ***** válasza:
Kiket értesz a ducik alatt? Akiket tényleg csak kevéske felesleg díszít vagy a kövérség élén finomítottál?
2012. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!