Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen külsejü nö lehet...

Egy ilyen külsejü nö lehet vonzó érett férfiak számára?

Figyelt kérdés
Szeret lazán öltözködni, de ha kell dögös is tud lenni. Laza alatt értem a rockos pólót, cicanadrágot, rajta shorttal. Lábán All star. Szoknyát is hord, jeansböl. Ha pedig kicsípi magát, szinte fel sem ismerik. Mindezt a jó izlés határán belül, nem öltözik kihívóan. Smink sose erös, inkább natúr, és természetes hajszíne is. Szereti a színeket, tudja is viselni. Mások szerint van érzéke az apró részletekhez is.
2012. szept. 8. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez a leírás elég steril. Kb. minden 3 nőre illik. Ahogy majdnem minden Júlia hősnőre is.


:p

2012. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem a kinézet visszataszító, hanem ahogyan leírtad.
2012. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja kb minden harmadik nő ilyen aki szembejön az utcán, de cicanadrágot shorttal, all star tornacipővel szerintem érett nők nem hordanak. Ez olyan középiskolás feeling.
2012. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3., eltaláltad miért tettem fel a kérdést. De egyszerüen nem tudok "komolyabban" öltözködni, mert unalmasnak érezném. Olyan vagyok, hogy nem szeretem ha határokat szabnak nekem, ezt már mások is megjegyezték.
2012. szept. 8. 09:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez eléggé úgy tűnik, hogy a nő aggódik, hogy már nem fiatal, és megpróbál minden vackot magára aggatni. Szerintem ez nem vonzó, inkább gáz.
2012. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Jó, hát végül is mindenki úgy öltözik ahogy jónak látja, biztos vannak hasonló stílusú férfiak is. Ha neked ez tetszik, akkor rendben van, amúgy is az a lényeg, hogy az ember összhangban legyen magával és jól érezze magát a bőrében, mert ettől lesz "szép" nem a ruháitól. Ezt a férfiak is észre fogják venni és akkor nem törődnek a ruháiddal, de ha csak dacból, "csakazértisből" hordod, akkor nem lesz teljes a kép, azt nem fogják szeretni.

2012. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem dacból öltözködöm így, hanem mert így érzem jól magam.
2012. szept. 8. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
És hogy veszed észre? Vonzó vagy az érett férfiak számára? Már magát a kérdést sem értem. Hát csak tudod, hogy körüldonganak az érett férfiak vagy sem.
2012. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Én 19 éves vagyok, de a viselkedésem és az öltözködésem miatt az érettebb férfiakat vonzom. Szerencsére. Ha úgy öltözködsz, mint egy rossz kamasz, akkor ne csodálkozz, ha csak éretlen idióták akarnak veled leállni. Persze sokat számít a belső, de az első amit meglátsz egy emberen az az öltözéke, a megjelenése, és ha ez nem megfelelő, akkor nem is feltétlen akarod majd megismerni.
2012. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előbb írtam, de úgy látszik nem küldte el, de ha mégis, akkor bocsi, hogy kétszer írom ugyanazt...


Szóval, nem tudom, hogy te hány éves vagy kérdező, de én 23 leszek, és hasonlóan öltözködöm, de talán még "rosszabbul". Cicanadrágom nincs, nem szeretem, de tornacsukát hordok, általában farmerral és pólóval, vagy toppal. Télen acélbetétes bakancsot.

És nem érzem magam kevésbé nőnek ettől. Mert ha én ebben érzem jól magam, és ebben vagyok önmagam, akkor az pozitívan kihat mindenre. Nem tudnék magamra ráncigálni egy miniruhát tűsarkúval, és szerintem a férfiak számára sem lennék túl vonzó benne, mert látni lehetne rajtam, hogy rosszul érzem magam benne.

Amúgy meg így is van barátom, már jó ideje, és neki így tetszem, ahogy vagyok. Sőt örül, hogy lehet velem gyalogolni, és nem kezdek el sírni 5 perc után, hogy fáj a lábam a magassarkúban, és ha kell futni is tudunk a vonat után. :))

2012. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!