Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem elszomorító, hogy vannak...

Nem elszomorító, hogy vannak fiúk, akiknek jobban tetszenek az anime lányok, mint a valóságbeliek?

Figyelt kérdés

És szívesebben is élnének egy animében, mint a valóságban? Mert szerintem ez borzasztó.:(

L/15



2012. szept. 8. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj. Vannak ilyenek és? Biztos nem volt szerencséjük a valós lányokkal így befordultak az anime világába. Ne botránkozz meg ezen, inkább próbálj segíteni neki összejönni valakivel, vagy szimplán barátkozz vele. Amúgy meg én is ilyen vagyok csak lányban, de ettől még el tudom vonatkoztatni az animés fiúkat a valósaktól és jól tudom hogy olyanokat kaphatok a valóságban amit animében mégcsak ritkán láthattam :)
2012. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Kotakoti.com

kotakoti.tumblr.com

na, ő pont olyan mint egy anime girl XD

2012. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ijesztő ez a lány
2012. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ijesztően szép
2012. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán ijesztő.
2012. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 halibel ***** válasza:

Pont mint a Chaos;Head animében a főhős pasi utálja a valóságos lányokat, vagy mint a Kami nomi zo shiru sekai animében :DD

Én animében sem élnék, se valóságban. Hidd el, ott se jobb.

2012. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát szerintem is azért fordult inkább az anime lányok felé, mert valami ezt váltotta ki. Nem hiszem, hogy pont kinézetileg tetszenek neki jobban, mondjuk lehet, hogy tetszik neki az egyenruha egy lányon, vagy a frufru ami jellemzi a lányokat egy animében. Az is lehet hogy jellemileg tetszik neki mint például, a visszahúzódóbb vagy éppen a sokkal jobban kezdeményezőbb típusú lányok. Lehet hogy a kedvességük, a kitartásuk egymás iránt ami tetszik neki. Hat azért elszomorító, de ugyanakkor sajnálatos.

Ha neked tetszik ez a srác, akkor próbálkozz, lehet azt várja légy olyan mint egy animében. Nézz egy kicsit utána, vagy kérdezz animéseket. Ha esetleg a bátyád (bár kizárom xD) akkor beszélj vele, mondd el neki mit érzel. Ha csak simán a barátod, akkor is az első lehetőség ami a legjobban jöhetne ki.

Én lány vagyok, szintúgy 15 éves, és én valóban azt szeretném, ha valaki azt mondaná, m int amit egy animében hallottam, mert nem érzem úgy, hogy a valóságban lévő emberek, tényleg a barátaim lennének. Én nem kifejezetten a fiúkat szeretem egy animében, azok az animék érdekelnek jobban, ahol a lányok közötti barátságról van szó, ahol nem árulják és csapják be egymást. Persze nem lenne rossz ha egy jóképű pasi elkapna a lépcsőn esés közben XD

De én azért persze remélem megtalálom a valóságban az anime karaktereket is :)

L/15

2012. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!