Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik lefogytak, fodrásznál...

Akik lefogytak, fodrásznál voltak, sílust váltottak stb: tényleg nagyobb lett az önbizalmotok?

Figyelt kérdés

Nem teszi a nőt inkább félénkebbé, szégyellőssébbé, hogy az egyszerűbb pasiktól durva beszólásokat kaphat (de meg ...nálak), az irigyebb nők meg akár elkezdhetnek áskálódni a háta mögött, keresztbe tenni, mert irritálja őket az jó külső?


Mindenhol olyanokat írnak, hogy "amióta lefogytam, megnőtt az önbizalmam". Igaz, ducin nem kapott bókokat, de el tudott vegyülni a tömegben, és ellenszenveztek vele.



2012. szept. 10. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:

és nem ellenszenveztek vele

bocs

2012. szept. 10. 21:18
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az a bomba nő, akit mindenki irigyel, félreértés ne essék, csak a testi változást követő lelki változás érdekelne. :)
2012. szept. 10. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én tavaly óta fogytam olyan 12 kg-ot, és mondhatjuk úgy is hogy megnőtt az önbizalmam, mondjuk még közel sem tartok ott ahol súlyban lenni szeretnék (még olyan 6-8 kg) de már magabiztosabban beszélgetek fiúkkal:))

a hajam pedig megmarad ahogy volt:D

2012. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon-nagyon ritka, aki duciból igazi bomba nő lesz, hiszen attól még pl: az arca nem változik annyit. Nem valószínű, hogy túlsúlyosként kevesebben szólják meg mint vékonyan. És általában azoknak mondanak ilyeneket ("de meg..."), akik úgy is öltözködnek, az ízléstelenség nem feltétlen velejárója a fogyásnak. Kövéren és soványan is ugyanúgy el lehet vegyülni a tömegben.
2012. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Én ronda kis békából lettem szebb... fogytam, megváltozott a stílusom, lecseréltem a ruhatáram, frizurám, hajszínem, sminkelni kezdtem. Sokkal jobban érzem magam, nem akarok elvegyülni sem a tömegben többé, inkább ki akarok tűnni, és ez sikerül is. Sokszor még meg is állnak és úgy bámulnak utánam, hallok olyanokat hogy "de gyönyörű ez a nő", régen ezt elképzelni sem tudtam volna, mert régen csak azt kaptam hogy "fújde ronda, igénytelen csaj". Ma már ha valaki rosszat szól be (ami ritka), akkor csak nevetek rajta.
2012. szept. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ÉN leszek akkor az ellenpélda: nekem nem lett nagyobb az önbizalmam, sőt, még kritikusabb és félénkebb lettem. Nagyon sokat törődök az alakommal, a hajammal, az arcommal,a stílusommal, hogy mindig ápolt legyek és szépen nézzek ki. Nagyon sokszor mondják, hogy szép vagyok, meg minek fogyókúrázom még, hiszen csinos vagyok nagyon. De én nem így látom, nagyon lent van az önbizalmam ennek ellenére is. Ami fura, hogy utálom ha dícsérnek, szóval ha valaki megemlíti, hogy szép vagyok, akkor az nekem kellemetlen, holott tudom, hogy ha nem gondolná úgy akkor nem mondaná, és valamilyen szinten el is hiszem, de mégis rossz érzés.


Nem voltam nagyon túlsúlyos, bár rokonaim szerint vagy 10 kilót lefogytam. Az alakommal már majdnem teljesen meg vagyok elégedve. A hajamat is megváltoztattam, ettől mindig jobban érzem magam, és erőt ad a további változtatásra(tudom, hülyén hangzik). Régebben barna voltam, azelőtt vörös, de akkor volt a nagyon-nagyon pattanásos korszakom, meg akkor volt rajtam felesleg, szóval nem jó rá visszagondolni. Aztán visszavedlettem szürke kisegérré. Majd most nyáron döntöttem: nem leszek puhány, változtatni akarok. Szőke lettem, levágattam a hajam, sminkelni kezdtem, ruhaösszeállításokat gondoltam ki, saját stílust alakítottam ki, lefogytam. Eddig se kaptam negatív megjegyzéseket, csak néha, most már egyáltalán nem. Ennek örülök.


Azonban, ami miatt félénk vagyok: Említettem, hogy kellemetlen, ha valaki megdícsér. Azért, mert bennem van, hogy mi van, ha hazudik, és nem veszem észre az iróniát? Vagy ha megnéznek az utcán, akkor rögtön arra gondolok, hogy 1.van valaki mögöttem, egy szép lány akit megnéznek 2. valami fura van rajtam, amit nem vettem észre.



Elnézést, hogy ilyen sokat írtam.


18/L

2012. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!