Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Porcelán épített...

Műkörmösök! Porcelán épített alapra rakhatok zselét? Mintha rendes zselés körmöt építenék, csak porcelán alappal.

Figyelt kérdés
Van egy vendégem akinek problémás a körme, és csak a porcelán marad neki fennt. De én zselével jobban dolgozok. Keverhetem a kettőt?

2012. szept. 12. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Gyakorlatilag, ha nem vagy elég tapasztalt, el fog válni a porcitól a zselé. Vannak ilyen technikák, de tapasztalat szükséges hozzá, hogy működjön :(
2012. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Porcelánra mehet a zselé, nem fog elválni, de én úgy szoktam hogy porcelán alap megreszelem és arra is ráteszem az előkészítőket vagy legalábbis base gel zselét! Base gel-t nem próbáltad még? Nagyon tuti!
2012. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni a base gelt is, mert még nem volt hozzá szerencsém.:)
2012. szept. 13. 22:45
 4/4 anonim válasza:
Na ,hogy működött a dolog? Mert én ma úgy jártam ,h töltésre jöttek hozzám a csaj nem tudta megmondani ,hogy porci vagy zselé van-e a kezén már félig a töltésnél jártam mire közölte ,hogy hát neki nem így csinálták... Base gelt tettem rá de félek ,hogy fel fog válni :( Érdekelne a tapasztalatotok! Zselére tettem már porcit az okés volt de úgy tudom fordítva nem működik.
2017. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!