Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van annyi ember aki nem...

Miért van annyi ember aki nem fürdik nem mosakszik? Nem mosnak hajat stb. Meg elhíznak? Nem adnak magukra undorítóak? Ezt a csaladbol hozzák otthon tanulják? Ti milyen gyakran mosdotok a csaladban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért van annyi ember, aki nem tud írni? Ez családi vagy egyéni műveletlenség? Vajon vannak otthon könyveik? Ti milyen gyakran olvastok?
2012. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
:DD
2012. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
77%
Nem értem , hogy a mosakodás és az elhizás hogy jön össze?
2012. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
én minden nap szoktam -.-
2012. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Mi legalább minden reggel és este zuhanyzunk- a család- fejenként kb heti 2-3szor fürdünk.

Az elhízást igen, a családból hozzuk mert genetikai és mert együtt étkezünk.

Hajat minden olyan nap után mosok amikor tesióra volt + hétvégén egyszer

2012. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Először is neked az alapvető dolgokkal akadt bajod ezen a kora esti napon, semmi gond tartok neked egy kis ismeretterjeszést


Az elhízás lehet genetikai és betegség eredete, Az hogy valaki nem ad magára mind higiéniailag azt sajnos el kell tűrnie az embernek, mert olyan világban élünk, ahol nem szoktak fejet venni csak azért mert nincs kimosva a s*gged


Amerikában ruhában is szokás lefeküdni este, na most akkor azok a csúnya emberek milyenek lehetnek mi? Zokniba ráadásul


Én változó mikor fürdök, van hogy mindennap, van hogy csak másnap, ha nem voltam olyan helyen és nincsen szagom

20/F

2012. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Minden este zuhanyzok. Nem vagyok elhízva. Mondjuk abban egyetértek, hogy azért a nők nagy része nem betegség miatt van elhízva, hanem mert egy lusta disznó, se nem sportol, se nem csinál semmit csak zabál egész nap. És aztán ráfogják hogy "jaj ez genetika, nem tudok mit tenni"... dehogynem tudna. Ha venné a fáradtságot.

Egyébként orvosok szerint pl télen bőven elég kétnaponta zuhanyozni. Jobb a bőrnek. De sokan ezt is igénytelenségnek tartanák...

2012. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szBianka ***** válasza:
61%
rajtam is van 10kg felesleg de attol még minden nap fűrdök hajat 3 naponta mosok fogat reggel este reggel megmosakszok wc-zés után mindig kezet mosok tisztaságmániás és bacifóbiás vagyok. ágynemüt hetente 2x cserélek amit lehúzok azt 60fokon mosom. És igen amugy az és környezetemben is élnek.olyan emberek akik igénytelenek büdösek két napig ugyan abba a ruhába járnak zsíros a hajuk a fogkefét csak hírböl ismerik és én nem tudom megérteni hogy ez miért van így és az igénytelenség sztem nem függ össze az anyagi helyzettel mielőtt valaki azt írná.
2012. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Az egy dolog, hogy van rajtam felesleg (aminek oka, hogy elb@szták anno a nevelésem, és most közdhetek a következményeivel), egy másik a mindennapi zuhanyzás, hajmosás heti 2-3x, ami mellett, ha nem is a legutolsó divat szerint, de az alakomhoz mérten előnyösen próbálok öltözködni. A megjelenésemre igényesnek tartom magam, ahogy az írásomra is (hibák oka max késői időpont lehet, legfeljebb elgépelés :P ). Hogy a család mennyire igényes magára, nem tudom, évek óta több száz kilométerre vannak tőlem :P
2012. szept. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
én ki se jövök a fürdőszobából g..ci, pisi kaki zuhany hoki repeat. a pizzafutár is a budiabalkon adja be a kaját nehogy meglásson zsiros hajjal
2016. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!