Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a PlayBoy...

Valaki próbálta már a PlayBoy Vip parfümöt?

Figyelt kérdés
Aki igen annak mi a véleménye?

2012. szept. 16. 16:52
 1/6 delusion ***** válasza:

Ha 20-25 alatt vagy, sajnálod a pénzt egy akár belépőszintű designer parfümre, akkor viseld ezt (nem beszólásból mondtam ezt, csak ha ilyen parfümök érdekelnek, akkor valószínű nem szeretnél húszezreket kipengetni parfümökre).


Nem rossz persze, csak "van nála jobb is", persze az egész parfümtéma szubjektív.


Ha esetleg félreértettelek, és nem megvenni, viselni szeretnéd, akkor vedd a válaszom semmisnek. :)

2012. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem jó illata van.
2012. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... tetszik az illata, de megvenni biztosan nem fogom, hiszen kábé minden második lányon (főleg cigányokon) lehet ezt majd érezni.
2012. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem nem a parfüm van meg, hanem a dezodorja, és egy idő után büdösnek érzem :/ jó illata van, de próbálj mást ha édeset szeretnél, akkor van csomó ami jobban megéri :))
2012. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is dezorod van belőle. szerintem jó illata van.
2012. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó illata van, nekem volt de igazából nem szerettem. Nem is használtam el az egészet, mert mindig olyan hamar elment az illata. Hiába fújtam magamra egy csomót, nem érződött. Szerintem inkább adj ki rá még 2000 ft-t és vegyél valami másmilyen jobb márkájút.
2012. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!