Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne 'stílusom'?

Hogyan lehetne 'stílusom'?

Figyelt kérdés

szóval.

a kérdés kicsit komplikált.

ruhákkal nem állok hadilábon, szóval nem veszek fel pirost rózsaszínnel stb viszont van hogy néhány reggel csak felkapok egy pólót, kardigánt, nadrágot és tornacipőt és kész. Az osztályomba kb mindenki így öltözik, de van 1-2 lány akiről látszik hogy van sítlusa... most ez lehet hogy hülyén hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni.


a másik meg a kézírásom...nagyon apró, nem kerek betűkkel írok.Viszont néha rámjön a szépirhatnék és elkezdek szép, nagy dőlt betűkkel írni.De néha az se sikerül szépre, és így a füzeteim összképe borzalmas.

ha meg megnézem másét, szép, összerendezett stb...


Mit tudnék csinálni hogy nekem is legyen stílusom?


15/L


2012. szept. 22. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

hordj azt ami neked tetszik. menj be egy viszonylag nagyobb kínálatú üzletbe és nézelődj, próbálgass ruhákat. ha veszel valamit, ne az jusson eszedbe hogy a külvilágnak tetszeni fog-e amit veszel. hanem hogy neked hogy tetszik. próbálj egyedi lenni, ne olyan aki másokra hasonlít, hanem olyan akire mások akarnak hasonlítani.

15/L

2012. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utulsó egyet ertek
2012. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. az írásoddal nem tudsz mit kezdeni.. én is szeretnék szépen írni, de vagy szépen írok vagy gyorsan, és inkább írok gyorsan minthogy lemaradok a diktált anyaggal..
2012. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

énis így vagyok vele....


ja és azt elfelejtettem írni, hogy ruhát most nem tudok venni:/

2012. szept. 22. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
nem baj, úgy is a stílusodat keresed, elég ha próbálgatsz ruhákat, nem muszáj megvenni őket..
2012. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Önmagadat adod. Tudom, közhelyesen hangzik, te tényleg így van. Hordd, azt, amit szeretsz, amit tetszik stb. Ne akarj görcsösen stílusos lenni, mert azzal csak beleolvadsz a tömegbe. :))
2012. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha most nem is tudsz vásárolni, akkor szedd elő a ruháid, és teljesen más kombinációban próbáld fel őket, mint ahogy eddig hordtad. Nézd meg, mi áll jól, és pénz nélkül, a már meglévő ruhákból is tudsz stílusosan öltözködni.
2012. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többséggel, add önmagad. A stílusod elvileg egy idő után ki fog alakulni, ne siettesd, mindig hordd azt, ami tetszik neked, és ne érdekeljen, más mit gondol róla!
2012. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!