Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 évesen érdemes még elkezden...

17 évesen érdemes még elkezdeni modellkedni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
de ne nagyon számíts arra, hogy axente vanessa nyomdokaiba lépsz.
2012. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azki?
2012. szept. 24. 22:00
 4/7 anonim válasza:
53%
ne haragudj, de sztem ha nem tudod, h ki axente vanessza.... hááát. nem érdemes. legalább legyél képben a mai modellekkel.
2012. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha esetleg küldenél egy képet, okosabbak lennénk :)
2012. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem kicsit hamarabb kellet volna ezzel foglalkoznod a mai modellek 13 14 eves korukban kezdtek el modelkedni es valojaban szukseges a tajekozotsag ahoz hogy modell lehes! es nem is olyan konnyu mint ahogy sokan gondoljak azt,fontos hozza az akarat nem lehet csak ugy azert elkezdeni mert mas is ezt csinalja es jonak tunik!! Egy ismerosom modelkent dolgozik nagyon reg mar es lenyugozo fotok keszulnek rola,nagyon hires lett es ezert kemenyen is dolgozott!! En nagyon sok orosz modelleket ismerek es a magyar modellekrol is tudok par dolgot eleg jol ismerem oket bar nem szemelyesen de neten keresztul kovetem az esemenyeket ha epp van ra idom!!!
2012. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye... ezt nem a gyakorikérdésező közösség fogja eldönteni. Ha elég különleges vagy, akkor felvesz az ügynökség. Bár Axente Vanessza kicsit korábban kezdte(14 éves volt), nem akkor futott be, ahogy Palvin Barbara sem.
2013. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!