Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavar hogy gyerekes az arcom (? )

Zavar hogy gyerekes az arcom (? )

Figyelt kérdés

16 éves leszek, és arcra kb 12-13nak nézek ki.. nem is az a kislányos arcom van, inkább ilyen gyerek..

az ismerőseim szerint 13nak nézek ki,de az idősebbek meg azt hiszik 18 vagyok. akkor hogy is van ez? L


2012. szept. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekes arc sokaknak tetszik.Szóval nem zavar valószínüleg senkit :))
2012. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg sötét színekkel sminkelni, az öregít. De a baba arcot tényleg sokan imádják. Egyébként engem is sokan fiatalabbnak néznek,(múltkor egy tanár azt hitte, hetedikes vagyok..) aztán egy csomó huszonéves srác meg meglepődik, mikor leszólít, és mondom, hogy még csak gimibe járok. Mert ők meg idősebbnek néztek. Ahány ember, annyi nézőpont, meg aztán a ruhád, a sminked, a hajszíned, a fények, mind számítanak. 16l
2012. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. :D 18 éves vagyok és kinézek kb. 14 nek. :D mindenhol elkérik a személyim, a múltkor egy szórakozóhelyen belül 3-szor kérték el, és meglepődve nézték. :D
2013. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is elég gyerekes az arcom illetve lányos arcom van inkább ez előny mint hátrány rengeteg lánynak a lányos arcú fiúk tetszenek aki ezért nem fogad el beléd köt azt pedig tökön rúgod vagy megütöd állj ki magadért ne tűrd ne hagyd megad.
2017. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!