Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég löttyedt a popsim,...

Elég löttyedt a popsim, szinte évek óta tornázom rendszeresen, miért nem feszes? étrend sokat változtathat?

Figyelt kérdés
Hetente 3-4 alkalommal tornázom és popsira combra többet szoktam, mint amúgy más testrészre.Akkor miért nem olyan j kemény már? És sztem nem is elég kerek. Panasz még nem volt rá, általában szeretik, de én nem vagyok vele megelégedve.Tanácsokat tudtok adni?
2009. aug. 3. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrfeszesítő testápolót próbáltad már? Nem fogytál róla sokat valamikor? mert akkor az is lehet hogy a bőröd nem tudott alkalmazkodni, és amiatt nem szép feszes. De megoldhatja a dolgot egy méregtelenítő kúra is.
2009. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen kerüld a zsíros érteleket, egyél sok sok gyümölcsöt és zöldséget. Főleg brokkolit, karfiolt, párolva vagy akármilyen más módon. A popsid gyakran, minden nap maszírozd a problémás területeken. Ha van narancsbőrös akkor ez jó megoldás lehet: lefőzött fekete kávéba tegyél durva sót és azzal maszírozd át.
2009. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt még rá panasz nem lehet hogy mentális a probléma ? Kezd azzal hogy megnézed a fehérneműben vonuló modellek fenekét, mikor lépkednek az is mozdul, nem pedig egy helyben marad. Díjbirkózó feszesség nem szép.

Ha tornázol akkor iktass be mellé bőrfeszesítő krémet és masszírozást. Én pl így csináltam itthon feszesítő krém és masszírozó gép együttese sokat segített :)(meg persze táncolok rendeszeresen).

Az étrend valóban sokat számít, egyszer láttam egy műsort ahol azt mérték fel hogy csinálhatnak apsik leghatékonyabban kockahasat maguknak. Páran vmi edzőprogrmot cisnáltak és egy az étrenden változtatott csak. Akik edzettek izmos lett a hasuk de a zsírréteg fölötte maradt és a testzsírjuk max 2-3%al csökkent. Aki az étrenden változtatott annak 12%al lett kevesebb a testzsírja és lement a zsírréteg is róla, neki már csak annyi dolga volt hogy edz mint a többi pasas. Az étrend és a torna szorosan összefügg ha valódi eredményt akarsz nem csak felszín alattit.

2009. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!