Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hízik a barátnőm, de nekem...

Hízik a barátnőm, de nekem jobban tetszik. Szerintetek tegyem szóvá?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk, 160cm/52 kiló volt. Azóta fél év telt el, és azóta lassan szedi fel a kilókat, nem tudom miért, de nekem jobban tetszik így. Olyan 5-6 kilót szedhetett fel, szerintem nem is nagyon veszi észre, én meg nem tettem szóvá neki, nehogy visszafogyja. Sőt, még örülnék is, ha kicsit hízna.


De nem akarom, hogy ez ártson neki egészségileg, és gondolkozom, hogy mégiscsak szólok, hogy figyeljen oda. Szerintetek mit tegyek?



2012. szept. 27. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd neki nyugodtan, hogy jobban bejön kicsit husisan, de ne hízzon tovább, mert az ő szervezete fogja bánni és ő sem lesz magával elégedettt.
2012. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nah, haboztam egy kicsit, de beütött magától a dolog... Orvosi vizsgálat volt a gimiben, kiderült, hogy 60 kiló a leányzó... Eléggé kiakadt, azt mondja, tudja, hogy hízott, de nem gondolta volna, hogy ennyit. Most hiába mondtam neki, hogy elég, ha kicsit mozog és odafigyel, és nem rossz a helyzet, nem hiszi el. Azt hiszi, csak vigasztalom.
2012. okt. 8. 23:43
 3/4 anonim válasza:

Hát a 60 kiló azért nem olyan kevés, de még simán lehet egészséges meg szép is. Ha mindkettő fennáll, bátorítds csak, de figyeljen oda, hogy többet már ne szedjen fel.


Képed nincs róla? (privátban is lehet)

2012. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy észrevette, ezt minden nő észreveszi, aki kicsit is foglalkozik az alakjával. Én azt is észreveszem magamon, ha csak 3-4 kiló megy le-föl, mérleg nélkül. Elég nagy tapintatlanság ezt szóvá tenni egyébként, ha csak ennyiről van szó. Ha drasztikusan hízik, felhívhatod rá a figyelmét, hogy figyeljen oda jobban az egészségére.
2012. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!