Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy bírtok járni...

Lányok! Ti hogy bírtok járni magas sarkakon ezeken a pocsék magyar utakon?

Figyelt kérdés

vagy mindenki pesti,hogy kijön a panelból és mindenhol járda van?:D Nekem van néha,hogy a síneken kell átvergődnöm.

Na és télen hóban jégben??


2012. szept. 27. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan csizmám/cipőm van aminek a sarka vastagabb, és max 7 cm magas, ezekben nem nehéz járni, ha platform akkor még könnyebb. Tűsarkú cipőcskében ahogy látom mindenki billeg és görbén jár... olyat sosem vennék fel.
2012. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt többnyire mindenhol van járda, ahol kel, de néha a járda rosszabb, mint az út..

Lehetőség szerint én is az első kommentelő paraméterei szerint választok cipőt.

2012. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nehezen, és nagyon ideges vagyok amikor kibicsaklik a lábam mert mondjuk 2 egymás mellett lévő térkő nincs egy szintben és én pont a kettő közé lépek, akkor a magasabbról lebicsaklik a lábam és tök ciki, pedig nem is az én hibám, mert amúgy tudok benne járni.
2013. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Télre ne vegyél fel túlságosan is magas sarkú cipőt, mert orra esel.Télen még a sima lapos sarkú cipőkben is elesünk.

Nekem olyan 6 cm magas téli cipőm van és nem bukdácsolok benne rossz úton pedig hajlamos vagyok rá.Inkább legyen széles a sarka.

2013. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telitalpúban nem nehéz:) Hóban meg még inkább jobb, ha magas.
2013. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!