Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A helyesebb fiúk tényleg a...

A helyesebb fiúk tényleg a ducibbakra buknak?

Figyelt kérdés
Csak azért mert sokan azt írják itt hogy jók a duci csajok mert van rajtuk mit fogni meg ilyenek. Tényleg jók a ducik? Mert én ezt eddig nem vettem észre magamon.. pedig mit ne mondjak szép arcú vagyok és a belső is jó!

2012. szept. 30. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ide a gyakori kérdésekre nem helyes fiúk írnak, hanem szemüveges, zsíros hajú, pattanásos kamaszok, akik a legyet is röptében, ha érted mire célzok. Nekik aztán jó minden...
2012. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
94%
Szerintem ez emberenként változó de azt ne hidd hogy azok jönnek be "akikbe ha betesszük is meg tudjuk simogatni a...." Moderáltabban kifejezve szerintem is a kicsit ducibbak szebbek. Nem is konkrétan azért mert van mit fogni rajtuk de úgy teltebbek vagy nem tudom hogy mondjam... jobban hasonlítanak egy nőre mint egy faágra :D Persze azért nem a 100kg-os ducibbakra kell gondolni.... hanem az olyan 60-70 kg én úgy gondolom hogy ezek a testsúlyúak a mai fogyókúra őrült lányokhoz képest ducibbak. Amivel persze nincs baj sőt... De ha még diszkrétebb akarok lenni akkor ez nem a testsúlyon fog eldőlni.
2012. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem egyszer láttam már nagyon jóképű férfit kevésbé szép, duci nővel. Olyankor kicsit felmegy bennem a pumpa. De nem nem azért mondom, mert duci a nő, hanem mert ronda.
2012. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség:D
2012. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

egyáltalán nem

nekem a szép, csinos, vékony nők jönnek be

2012. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak a ducik jönnek be.
2012. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
A ducik lusták, ha nem lennének azok akkor már lefogytak volna. Lusta nő meg nem kell.
2012. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
20:00 bocsi, de helyes fiúkról volt szó, nem rólad... xD
2012. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

20:39

hát ezt benézted, mert a kérdés célközönségének tartom magam

2012. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valaki igen, valaki meg a vékonyakat szereti. A többség a vékonyabbakra bukik.
2012. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!