Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kérdésem lányokhoz szól...

A kérdésem lányokhoz szól elsősorban, mit szólnál egy ilyen sráchoz?

Figyelt kérdés

193cm, nem edzek viszont jó alkatom van, a karjaim csuklótól a nyakamig tetoválva van mellette a bal lábam is bokától a combom tövéig, a hajam sötétbarna 0ással vágom és a borostám is, a szemem színe is barna

20 éves múltam 3hónapja


Kort is írj ha kérhetem, köszönöm


2012. okt. 2. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmi különöset, nem az esetem. Én a 175-180 cm magas hosszú hajú, kicsit izmos, kicsit pocis srácokat kedvelem. Mondjuk a tetoválás is bejövős:)

Szóval számomra egy tökátlag jó magas srác vagy a leírás alapján.


21/L

2012. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám nagyon magas, a túl sok tetoválás nem tetszik, olyan sittes rosszfiúnak tűnik, ami cseppet sem vonzó, a haja sem jön be, a hosszabbat szeretem. Összességében egy balhés, ijesztő embernek képzelem el, akivel nem szeretnék megismerkedni.

25L

2012. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magas fiúkat, mert én is magasabb lány vagyok az átlagnál (176cm). A tetkók is bejönnek, csak ne legyen az egész teste szétvarrva. Viszont a nullás haj egyáltalán nem, azt szeretem ha legalább kb. 3cm, amibe bele lehet túrni :). A barna szem plusz pont. 21L
2012. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Hozzám nagyon magas lennél, de nem lényeg egy kapcsolatban :) a tetkós srácok bejönnek de ez a bokától combtőig sok nekem..de ha szinte az egész felsőtested lenne varra az nem zavarna :D szóval ilyen érdekes vagyok :) de tetkó nem állna egy fiú és közém :) 15/L
2012. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen magas pasik. Átlag magas vagyok, pont ezért. Egy magas pasi mellett biztonságban érzem magam, szeretem ha úgy néz ki a pasim, hogy nem nagyon mernek neki beszólogatni...

De azért gyúrni nem ártana kicsit, hogy optikailag arányosabb legyél, kicsit szélesedsz is...

A tetkó lehet hogy sok, de ha szép igényes kidolgozású munka, akkor nem baj...

27N

2012. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a hajad nem tetszik
2012. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Láthatatlanban azt mondom, hogy én nem figyelnék fel rád, mert túl magas vagy, és szemmagasságomon kívül esel, én csak 160 vagyok, és hajad sincsen, amibe én szeretek beletúrni. Az hogy milyen a hajad színe vagy a szemed színe az mindegy. A tetoválások is bejönnek, ha igényesek, profi munkáját dicsérik.

De összességében túl fiatal vagy hozzám. Én 26 vagyok.

2012. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem minden stimmel:) Semmi bajom ennyi tetoválással sem, ha nem hülyeségből vannak, hanem jelentésük van vagy bármi. Mivel én elég pici meg törékenynek mondható vagyok, biztosan biztonságban érezném magam egy majd 2 méteres ember mellett. A hajad lehetne picit hosszabb és akkor príma;)

20/L

2012. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos hozzám is magas lennél. 164 cm vagyok :) Tetoválásokat imádom (szép és igényes munkákat, mint lényegtelen), volt páromnak is volt, mindkét vádli, bal alkar full, jobb alkaron csak egy minta, tarkó. :) Borosta szintén bejövős, a haj téma meg...annyira nem vészes. Szemszín soha nem izgatott. :) 24/N
2012. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*minta lényegtelen. előző voltam :)
2012. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!