Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nálatok is igaz, ez az "első...

Nálatok is igaz, ez az "első tetoválás után nem bírsz leállni" dolog?

Figyelt kérdés
Azt mondják aki már egyre rászánja magát, az többet is tervez. Én nemrég csináltattam az elsőt, de nem akartam többet. Eddig. Még szeretnék, persze jelentéssel bírót. Ti is így vagytok vele? 18/L
2012. okt. 5. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy tetoválásom van, évekkel ezelőtt csináltattam. Nem szeretnék többet, ezt emlékbe csináltattam.(meghalt életem legfontosabb szereplője és ez segített feldolgoznom a gyászt)

Bár lehet, hogy lesz egy másik is, mert nemsokára műtétem lesz, olyan helyen ahol életem végig látszani fog a heg. Ennek az eltüntetésére lehet, hogy varratok magamra. (inkább tetoválás legyen rajtam, mint a vágás nyoma)

2012. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3%

Engem ez a veszély nem fenyeget, soha nem lesz tetoválásom. Az meg, hogy jelentése van, egy elcsépelt hülyeség.

Megj.: ha egy lánynak tetoválása van, eleve elvágta magát nálam.

2012. okt. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy van, 18 évesen csináltattam. Akkoriban kapásból még fel tudtam volna sorolni, hogy hány helyre szeretnék... De pénzem se lett volna rá, hogy megcsináltassam. Most így tíz év után örülök, hogy nem lett több, mert nagyon megbántam volna, tudom... Viszont az az egy ami van, az még mindig nagyon tetszik, és még mindig illik hozzám. De lehet, hogy még egyet bevállalok...
2012. okt. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2: Miért zárod ennyire ki őket? Mi taszít egy kis tetoválásban? Komolyan érdekel!
2012. okt. 5. 00:42
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy, 17 évesen csináltattam. Utána mindenhová tetováltattam volna még, de szerencsére nem volt rá pénzem, mert ha belegondolok, hogy milyen marhaságokat varrattam volna magamra... :D Jelenleg 1 van, ami illik hozzám, számomra megvan a jelentése is, és tartozik hozzá egy idézet is, még azt szerertném magamra varratni :)

20/L

2012. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami. Egy barátnőm először csak a hátára tetováltatott, aztán már most a csuklóját, a lábfejét, a tarkóját, az ujját, a belső karját is díszíti egy-egy tetoválás. Ő azt mondta, hogy nem bír már vele leállni:D
2012. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ma 00:20

Inkább maradtál volna csöndben...


Kérdésre:

Nekem 2 van, mindkettőnek van jelentése (a kislányommal kapcsolatosak.)

Ebből adódik, ha lesz még egy gyerekem, akkor természetesen vele kapcsolatban is lesz tetoválásom.

Ezen kívűl egy van még tervben, pénz tart csak vissza.

2012. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 5. 18:12
 9/18 anonim ***** válasza:

én is egyet akartam először, már három van, és még tervezek :)

(21éves lány)

2012. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez... olyan nincs, hogy egy tetoválás, olyan van, hogy az első tetoválás! :)
2012. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!