Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen mellnövelő módszerek...

Milyen mellnövelő módszerek vannak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nekem lenne szükségem rá...
2008. máj. 19. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:D 13 évesen? tudod sok lánynak 20 évesen is akkor cicije van mint egy 13 évesnek na akkor lehet ilyet kérdezni.

te éppen most kezdesz kerekedni, és ez egészen 18 éves korodik változik. ha ezt befolyásolod akkor lehet éppen fordítva fog elsülni. lehet 16 éves korodik semmi cicid nem lesz és hírtelen nö két alma oda szinte egyik évröl a mßasikra. szóval majd kérdezz újbol ha 20 éves leszel és még mindig semmi cicid nincs.

2008. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
13 évesen nem ezen kéne járnia az eszednek :D megnől az magától ,gyorsítani nem tudod.
2008. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nincsenek mellnővelő módszerek, a bogyók amiket árulnak az meg csak kamu, számtalanszor bebizonyították, a fogamzásgátló sem csodaszer, ha mégis azt mondaná valaki hogy attól nőtt meg neki, az csak azért van mert egyébként is megnőtt volna, de mivel elkezdte a tabit azzal hozza összefüggésbe. (felnőtt korban implantátum használható)

helyes tartás és akkor feltűnőbbek lesznek a cicijeid, de hát csak most kezdenek/kezdtek el nőni, még sok idejük van, nyugi

2008. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 12 évesen szedtem mellnövelő tabikat... semmit nem használt -.- most vagyok 14, és bánom, h kidobtam rá a pénzt
2009. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
12-13 évesen tablettát szedni?! Úr isten! Nem vagytok Ti normálisak... na majd pár év múlva, meglátjátok... ha meg akkor sem, akkor meg ez van.
2010. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el majd megnő magától.még csak 13 vagy.
2011. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tom ez már régi kérdés de én is 13voltam és a masszírozás,és a szőllőpakolás nagyon bejött:D
2011. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szőlőpakolás? O.o
2011. márc. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!