Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem jön be mostanság...

Csak nekem jön be mostanság Justin Bieber, stilusa meg stb? (gomba fejjel undorodtam tölle) 16L

Figyelt kérdés
Aki fikázni akar az inkább neírjon. Köszi

2012. okt. 18. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindig is bejött, cuki kislány.
2012. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Ahha igen! csak neked..
2012. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, nincs vele gond a maga korában, átlagos amerikai kinézete van, a hajról meg annyit hogy ez a divat most

A sisak haj már lassan le fog csengeni


A magánélete nem érdekel, úgy válaszoltam most neked mint emberről

20/F

2012. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
én fiú vagyok, de nekem az egyik csaj ismerősöm ugyanezen a véleményen van, mint Te. Régen nem szerette, de most már kedveli és tetszik is neki.
2012. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
27%
én szeretem a zenéjét, de a mostani stílusa... sztem nagyon elszállt magától
2012. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is így nagyon tetszik! Bár én régen is szerettem! Igaz ha most visszanézem hogy milyen volt gombafrizurával, kicsit meglepődök magamon, hogy hogy tetszhetett nekem 2 éve...:D De akkor még én is fiatalabb voltam.


18L

2012. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem abszolút nem jön be (régen se tetszett se a srác, se a zenéje), valahogy (ne haragudj, de) nekem olyan bunkónak tűnik. 16L
2012. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Milyen fura ez:)) Amint más hajat csináltatot máris bejön?:))Akkor is ugyan az az ember volt justin csak más frizurával.
2013. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!