Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fogszabályzási bakinak...

Egy fogszabályzási bakinak köszönhetően rés van a fogim között, ez csúnya?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. így néz ki a fogam, csak nekem az első fogaim kisebbek, de kb. ekkora rés van köztük.


Ez már csúnya, vagy még belefér?


23/l



2012. okt. 20. 16:02
 1/6 BubisBublek860 válasza:
Attól függ, hogy nézel ki mert még aranyos is lehet :D Legalább is sztem.
2012. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hirtelen másra asszociáltam a kép láttán.

Amúgy szerintem is tud cuki lenni.

2012. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, van, aki azt mondta észre sem vette, amíg nem kezdtem el rinyálni rajta, de én már 10 éves korom óta a fogaimmal küzdök:(

Gondolkodtam rajta, hogy megcsináltatom, de ha a pénzt nem is nézzük, akkor is 4 fogat le kellene csiszoltatnom és azt mondják az már soha sem lesz olyan mint a sajátom. Ezért gondolkozok.

2012. okt. 20. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

:D

[link]

2012. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A kérdésre nem válaszoltam :S


Nekem még belefér :)


20f

2012. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom megnézni a képet sajnos, de le ne csiszoltasd a fogaidat!

Ha más észre sem veszi, akkor te se aggódj érte. Madonnának is szünet van a 2 első foga közt. Az évek során megcsináltathatta volna, mégsem tette.

Egy gyerekkori baleset miatt nekem is le van törve a felső és az alsó, első fogamból egy-egy darab. Az alsót észre sem venni, a felsőt is csak a szemfülesebbek veszik észre.

8 éves koromban történt, akkor még nem zavart, hogy mi hogy néz ki. Később meg már megszoktam és nem érdekelt. 14 éves koromban nyaggatott vele nagyanyám, hogy csiszoltassuk le és húzassunk rá tokot. Nem értettem miért, hiszen nem fáj, nem érzékeny a hidegre, melegre stb... Sosem volt gondom a mosolyommal emiatt.


Egyik barátnőmnek viszont rohadt elöl a foga. Na, ő lecsiszoltatta, megcsináltatta. Anyám is ugyan így. Szépnek szép és nekik már kellett is, de egyikük sem tud olyan jó ízüen enni mint azelőtt.

Tudom, hogy "a szépségért szenvedni kell", de szerintem te itt nem tartasz.

2013. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!