Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotválkozás fiatal vagyok...

Borotválkozás fiatal vagyok én ehhez?

Figyelt kérdés
16 éves múltam pár hónapja pár fekete szőrszál van elszórtan az arcomon, egy jobb oldalt kettő bal, államon pár, a többi szőr "átlátszó" de nől, ezért minden heten le kell borotválnom az egész arcom, és 2 naponta a fekete szorszálakat ez nem is lenne baj, de az arcom eléggé pattanásos és heges. És tetszik egy szép lány, de ilyen arccal nem merek közeledni felé. Mikor múlnak el ezek a pattanások? Mikor "sotetedik" be a többi szőr? Hogyan borotválkozzak?
2012. okt. 20. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz. (Már hallom is a választ: "De én fiú vagyok!") Akkor is menj el kozmetikushoz! Borotválkozásnál meg arra figyelj, hogy ne legyen túl száraz a bőröd, mindig használj habot és a szőr növekedésével ellentétes irányba mozgasd a pengét. (Ha nagyon érzékeny a bőröd, akkor lehet a növekedéssel megegyező irányba is, de akkor sosem lesz teljesen sima, egy kis borosta mindig marad.)
2012. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Borotválkozni is tudni kell... pl hogy használj hozzá habot. Borotválkozás után pedig használj arcvizet, de ne olyat ami teljesen kiszárítja a bőrt. Ezután fontos a hidratálás is. Pasik azt hiszik nekik nem lehet ilyet vagy nemtom, pedig sokkal jobban néz ki egy hidratált arc mint egy száraz, hámló meg a többi.

Mivel fiatal vagy ezeket ajánlom:

[link]

[link]

Ezek olcsóbbak és jók is a célra. Rossmannban kapható.

Ja és egy jó borotvahab... ha nincs még: [link]

2012. okt. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!