Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem egy dezodort, ami...

Vettem egy dezodort, ami elvileg 150ml, viszont lemértem (mert gyanús volt) és flakonostól volt 120 gramm. Akkor hogy lehet benne 150 ml? Átvertek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lol hát a gáz könnyebb. Nem is értem miért ml be van megadva hát annak nagy része gáz. Minek vertek volna át az ilyenért súlyosan büntetnek.
2012. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na de mégicsak ML-ben volt megadva, a PB gáz is folyékony nagy nyomáson a palackban...
2012. okt. 23. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne annyi? Nem minden anyag ugyanolyan nehéz ugye... nem tanultatok ti ilyet az iskolában? Tudod, egy kiló vas meg egy kiló toll is egy kiló, és mégse ugyanakkora helyet foglal. :P
2012. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
150 ml gáz tömege függ a nyomásától és az anyagától is. A tömegével lehetetlen megállapítani, hogy átvertek-e, ha csak a térfogatot nézzük, számítsd ki a flakon térfogatát, és megtudod.
2012. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!