Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kép! Neked a csaj melyik fele...

Kép! Neked a csaj melyik fele tetszik jobban?

Figyelt kérdés

[link]

Kort és nemet is írjatok légyszi:)



2012. okt. 27. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelműen a világosabb fele. Ez a kép (is) megmutatja szerintem, hogy mennyivel szebb a fehér bőr a sötétebbnél. Nekem is ilyen világos bőröm van, és sokszor elég bántó hogy mindenki a kreol bőrre törekszik, a sok barnítókrém, szoli...

21/L

2012. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a világosabb bőrű.
2012. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szemből nézve a jobb oldal, mert a festés túl erős, nem természetes. A járomcsont alatti folt kifejezetten természetellenes, és zámomra kicsit agresszívnek hat. Bár a többi része szépen van kifestve.

34/nő

2012. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szintén világos.

Utálom a barnítózást, barnulást, napozást, világos bőröm van.

Sajnos a párom meg szeretné ha lebarnulnék, minden nyáron megy a harc, hogy napozzak... kösz, de nem akarok bőrrákot kapni, plusz a legunalmasabb dolog a napon punnyadni, ha már muszáj akkor közben mindig olvasok. Mások hogy bírnak órákig ott feküdni?

27L

2012. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
világosabb.
2012. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

a bal oldali,mert én olyan vagyok,mint a 2. és nem szeretem.

16l

2012. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Buta vagy ha bánod, a jobb oldali sokkal különlegesebb és kifinomultabb. A bal oldaliból vagy még olyanabból annyi van mint a nyúlsz@r.
2012. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a bal oldali jobban tetszik. Alabból jobban bírom a szőke hajat, de a másik olyn hófehér hogy már csúnya. De a barnaságot is kb. csak eddig a szintig bírom, mint ahogy a bal oldali képen van. A szem szín is sokkal szebb ezzel a bőrrel, a szemöldök, meg a haj is.
2012. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

világosabb

15/L

2012. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 MadameViciouse ***** válasza:
95%

Ebben az esetben a jobb oldali.

Viszont ez nem azt jelenti, hogy minden esetben a világos bőr tetszik.

Kinek mi áll jól.Bár kétlem, hogy ez a természetellenes sárgásbarna bárkinek is illik.

Inkább valami sötét hajú, kreol bőrű lány.(Nem roma és nem szolisárga)

2012. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!