Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajoknak két kérdés: Nektek...

Csajoknak két kérdés: Nektek a totális borotválás bejön? Mit gondoltok arról ha egy pasinak szép formás a popsija?

Figyelt kérdés

Szóval gyúrok, edzek, és kitaláltam hogy megszabadulok a szőrtől. Főleg mert eléggé szőrös is vagyok alapból, és zavart is már. Fürdéskor, meg zuhanyozáskor álom ahogy szalad a víz a bőrömön, tehát már csak emiatt is előnyös a szőrtelenség :D Hosszabb távon gondolkodok a lézeres szőrtelenítésben, mert a szőrtelenítés itthon időben sokat felemészt, napi 10-15perc de minden nap borotválkozok, megadott helyen. 4-5nap múlva érek vissza ugyanoda, kivéve arc, az 1-2naponta megy. Tudom hogy néhányan nem szeretik a szőrtelenséget, de akkor se szeretik ha ez egy szép kigyúrt testtel párosul?


Popsival kapcsolatba, meg megfigyeltem hogy kicsit nagyobb és kerekdedebb lett mint az edzések előtt, tehát "formásodik". Mit gondoltok erről? Szeretitek ha egy pasinak formás a popsija? :D 26F



2012. okt. 28. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom szőrtelen volt és jobb feneke meg lábai voltak, mint egy csajnak :D Odavoltam érte ^^ Csak ne legyél túlzottam kigyúrva, az rémisztő tud lenni.
2012. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
én nem vagyok az a fajta aki szereti a metroszexuális feminin pasikat, DE a totális borotválás nekem nagyon bejön. Szóval csak hajrá :D
2012. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, ha egy pasi szőrös. Nem volt olyan barátom, aki mindenét borotválta, de nem is volt rá igényem sose.

És megmondom őszintén, engem inkább ez a túlzott igényesség zavar. Egy ilyen pasi mellett állandóan azon szenvednék, hogy "jahj, nehogy maradjon a lábamon egy millis szőr, mert mit szólna". Nem szeretné, hogy a pasim csupaszabb legyen, mint én.


Emellett szerintem egy pasi szájából a saját hátsó felére az a szó, hogy "popsi" kicsit furcsa.


Bocs, de szerintem ez már túlzás.

2012. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek a szőrtelen pasik! :) Bár remélem a lábadon nem távolíttatnád el véglegesen! Meg szexis az alhason az a szőrcsík ;) azt hagyd meg szerintem.

A kerek, kemény fenéknél nincs jobb :D 20/L

2012. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha úgy írom hogy segg úgy szebb lett volna? :D

Nem vagyok homár, ezt láttam jónak beleírni. Írhattam volna feneket is, de sztem semmi probléma a popsival se.


A szőrtelenséggel kapcsolatban, ezt inkább magamtól várom el, jelenleg. A csajra meg rá van bízva. Persze nem haragszom rá ha szőrtelen, de ha csak 95%-át tudja csak eltüntetni azért meg nem eszem meg :D Szóval nálam nem kell szenvedni, no meg mivel a csajok egész testén amúgy sem jellemző a fekete/barna szőr, valszeg az sem zavarna ha a kicsi gyenge szőkés szőrök ott vannak.


Gyúrással kapcsolatban, igen erre vigyázni fogok, nem fogok totális izompacsirtát alkotni magamból, de azért a mostani állapoton javítani akarok. Hasra bőven kell, a mellkas majdnem kész, lábak oda még kell izom, karokra is nem kevés.


Eddigi tanácsokat köszönöm, de továbbra is jöhetnek tapasztalatok, tanácsok, cserébe részemről mehetnek a lájkok :D

2012. okt. 28. 22:04
 6/10 A kérdező kommentje:
A lézeres szőrtelenítés még képlékeny, azaz nincs eldöntve hogy hol és mekkora mértékben csináltatom. Olyan megoldás is lehet hogy csak részlegesen levenni, kritikus helyeken meg totálisan, hogy kevesebb meló legyen a borotválás, de ez a jövő zenéje még.
2012. okt. 28. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
szerintem jó dolog ha szőrtelenítesz. sokan mondják, hogy milyen b*zis ha egy fiú szőrtelenít, de szerintem sokkal jobb mint ha egy ősember lenne. ráadásul az izmok is jobban látszanak, mert nem takarja el semmi. :)
2012. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog nem tetszik: a kigyúrt izmos test, meg a borotvált. Szóval nekem tuti nem tetszenél. A pasik feneke meg egyáltalán nem érdekel hogy milyen. Semmi jelentősége, nem is értem miért emelted ki ezt az egy részt pont... De a tinilányoknak biztosan tetszel, mert most ez a szőrtelenség a divat.

A lézeres szőrtelenítés meg ugyanúgy nem végleges, csak tartós, szóval nem hiszem hogy megéri.

26N

2012. okt. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

1. igen :)

2. imádom *__*

2013. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

en gerjedek arra ha egy pasinek szorus a laba:3 de csak a laba.

a popsi meghat arra isngerjedek.xd

2013. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!