Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol van Győrben jó modellügynö...

Hol van Győrben jó modellügynökség? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám a modellkedést. Hol találnék Győrben olyan modellügynökséget, ami megéri. Ötletek és tapasztalatok? 16/L
2009. aug. 12. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Bár nem sok jót hallani a modellügynökségekről. Érdekelnek a divatcégek is, ha tudtok segíteni.
2009. aug. 12. 13:08
 2/5 anonim válasza:

Győrben volt pár lehúzós próbálkozás, bódisok, csajok osztogatták fűnek fának és ígérgették hogy "ingyenes" meg valami buda brigitta , úgynevezett ügynökségek... csak a pénz kell nekik , ingyen beígérnek próbafotókat aztán aláírattak 40 oldalnyi szerződést és utána közölték akkor vesznek fel ha fizetek 80-100 ezer ft tól és még utazzak én a beígért pár próba fotó miatt Székesfehérvárra meg Bp. -re ... amit ugye ingyen ígértek.

Viszont találtam egy jót tegnap, benn voltam és akivel beszéltem a művész szakmában tanult és dolgozott, ahogy beszélgettünk mondtam neki hogy egyik "modellügynökség" se állt úgy hozzá mint ő. Nagyon pozitív volt, és látszik hogy ő tényleg támogatni és előre vinni akarja az embert.

És direkt az át*aszós ügynökségek miatt tett egy nagyot és ingyenes modell csomagot csinált!

Modell tanfolyamok is úgy lesznek nála hogy az én dönthetem el szeretné képezni magam vagy nem. És nem köteleznek ilyenekre. Személy szerint maga a pasas is zabálni való:D

Majd nézzétek meg, én képeim még nincsenek az oldalon mert újítanak is, de le van írva az ingyenes, iliveinstyle.com a címe és Mosonmagyaróváron van az iroda .

2012. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is a Sarkadi Rolandnál vagyok, fotózásoktól saját reklámokig minden lehetőség adott, most forgatta meg rendezte a promo videómat, most érkeztem haza
2012. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az előző kommenthez hozzászólva, a Sarkadi Roland szerepel is az INDAPRESS oldalnál és nagyon tetszik amit csinálnak, nekem kell egy kis reklám csak így lehet előrébb kerülni a modell és média irányba, szóval megkérdeztem és lehet nemsokára szerepelni fogok vele :)

itt vannak a videók: https://www.youtube.com/playlist?list=PLFGwJ-Q7dHe-_MzjB_IBS..

2015. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bence951024 válasza:
Győrbe nincs is modellügynökség...
2019. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!