Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban nőktől kérdezem,...

Elsősorban nőktől kérdezem, nekik milyen egy ápolt férfi?

Figyelt kérdés

Nem olyan általános dolgokra gondolok itt válasznak, hogy pl. ne legyen büdös, korpás, vagy mossa a fogát... Hanem inkább pl. mennyire legyen szőrtelen (itt sem az arcara gondolok), rövid hajú ffiaknál milyen frizura jön be a nőknek/lányoknak stb.

Sokszor mondják a nők, hogy először a férfin az ápoltságát "ellenőrzik", de mit is értenek ezalatt??



2012. nov. 7. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, ugye az általános dolgok, amiket írtál. ne legyen koszos a körme, mindig legyen tiszta, és illatos, a ruhái tiszták legyenek.

a szőrről meg annyit, hogy nekem az is tetszik ha van szőr egy férfin és az is ha nincs. a nemitájakon jobb szeretem ha nincs szőr, szerintem esztétikusabb, de ez csak egyéni vélemény.

a haj. nekem tökmindegy, bár inkább a kopaszokat szeretem, vagy a nagyon tüsit, de volt már dolgom rasztával, hosszabbhajúval stb. a lényeg hogy mossa és ne csöpögjön belőle a zsír, és hulljon a korpa.

2012. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. az arca legyen szőrtelen, más (a hátán kívül) ne. Igenis legyen egy kis szőr a mellkasán és a hasán is. Ami nálam nagyon fontos, hogy legyen a körme rövid és tiszta, valamint legyen kipucolva a füle. Tök alap dolognak hangzik mindegyik, mégis sokan vannak, akik nem ütik meg ezt a mércét.
2012. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az arcon egy-két napos borosta még szexi (de kényelmetlen intim helyzetben) ennél hoszabb már hobós kissé. a mellkason hastól lefele intim tájékig csípem ha van egy kis szőr, egy pasi legyen pasi ne meztelencsiga. Odalenn nekem elég a nyírt fazon ott sem kell csupasz legyen. a frizurában a nagyon tüsit nem szeretem legalább felül legyen 1-3 cm hossza és ne legyen annyira belőve, hogy azt érezzem ez több órás meló volt. Meg lehessen beletúrni. Amit utálok az a dohányfüstös lehellet, legyen ápolt foga, és ápolt körmei. a cipője pedig mindig tiszta! Ezekre vagyok én háklis.Ja és ne legyen körülötte 5 méteres parfümfelhő sem. Öltközködésben, csak a rózsaszín ruháktól meg a mélyen kivágott felsőktől vagyok kiakadva.
2012. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
szőrtelen arc, nemi szerv körül is szőrtelen, mellkas szőrtelen, haj rövid kicsit hoszabb mint tüsis de ne az a beletúrok kategória. fürödjön, mossa a ruháit, fogait ápolja, parfümözze magát, hát kb ennyi
2012. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

ha valakinek van még hozzá fűznivalója ne tartsa magába :)

2012. nov. 8. 17:07
 6/6 anonim válasza:

Én ugyan férfi vagyok, de még annyit tennék hozzá, hogy szerintem az is fontos hogy lehetőleg minden szarás után meg kell mosni a segglyukat. Szappannal! Ha nem tudod mert nem otthon vagy akkor meg legyen nálad nedves törlőkendő. Ja, és a lábfejét a férfinak sem szabad elhanyagolni, ne legyen gombás, börkeményedéses, büdös stb.

Ha a fenntieket és amit én is leírtam vki betartja, akkor lehet mondani hogy maximálisan ápolt, jogosult másokat is kritizálni pl. a partnerét ha az nem ápolt...

2017. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!