Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Póthaj Ragasztással? /bővebben...

Póthaj Ragasztással? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Szeretnék póthajat ,de a fodrászom nem varrja hanem ragasztja a tincsekeit. nem tudtam még vele beszélni mert nyaralni van egy ideig /és sajnos nem 2 hét../ és tudni szeretném ,hogy körülbelül hány tincset kéne rakatnom..ha nem szeretném dúsra.. és olcsobban jönne e ki mint a varratott.. ja igen és ha műhajat tesz fel akkor az mennyire tartós? 2-3 hónapot bírna?
2009. aug. 12. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A ragasztás a legjobb, szerintem. persze csak annak, aki nem allergiás a ragasztóra. mert van ilyen sajnos. A varrással az a gond, hogy nagyon közel van a fejedhez, bepállhat, főleg nyáron, és én véresre kapartam a fejem tőle, és sokkal több ideig húz az elején mint a többi. Nem ajánlom semmiképp. Van még a gyűrűs, az még a másik legjobb. A csomózással eltörik a hajad a tövénél, azt sem ajánlom. A tincs vastagságától függ, meg persze h a mennyire sok hajad van. Hülyén néz ki ha látszik h keveset raktak a hajadba, természetellenesnek hat, amit gondolom nem akarsz, és mindenki kiszúrja hogy mű. Szerintem árban nem nagy az eltérés. A műhaj? Futura haj? Vagy milyen? Semmi képp ne mű hajat, mert nem tudsz ugy bánni vele mint egy igazival. ha olcsón akarod megúszni, akkor válassz indiait vagy ázsait. Ezek nem tartósak, előfordul hogy csak egyszer használhatod őket, de maximum 3szor lehet ujrarakni. Attól függ hogy meddig bírja, hogy mennyire gubancolódós a hajad, és milyen gyorsan nő. Általában 1-3 hónapot bír. a legjobb az európai haj, sajnos annak az ára az egekben van. de nekem a hajam bírta 2 évig folyamatosan! remélem segítettem.
2009. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. am 100 gr kell egy átlagos embernek, kb 80-100 tincs.
2009. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


igazából ilyesmi a hajam szóval szerintem ehhez nem sok kell annyira..

[link]


futurára gondoltam mert igazából nem akarok elösször drágát nem tudom mennyire tetszik meg ez a ragasztós modszer.

2009. aug. 12. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:

2-3 hónapot ragasztás biztos nem bírja ki.

a mikrogyűrűs módszer sztem a legjobb (már párszor hosszabbítottam így magamnak), most csináltam meg magamnak pár napja, de kiszedtem mert nagyon szőrnyű benne aludni(és néha elszakad bennem a cérna,és aztmondom elééég:D) :D de sztem ez a legtartósabb,és kímélő a hajadnak

2009. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt mindenféle. A ragasztós is simán kibírt 2-3 hónapot.(ragasztótól függ amúgy) A gyűrűs engem nem nyomott, csak az első 3 napban, ameddig le nem nő. Azt kell csak kibírni. És hozzáteszem, egyik sem kímélő, de mindegyiknek van jó és rossz oldala. Pl a ragasztós jó, viszont a folyadék amivel leszedik az nem. A gyűrűs is jó, semmilyen káros hatása nincs, viszont úgyvettem észre, hogy nagyon sok hajamat kihúzta amikor leszedték. Ahhoz, hogy lejöjjön, tépni kellett a hajam. Első voltam.
2009. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!