Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítség kéne, hogy mégis...

Segítség kéne, hogy mégis melyik típusba tartozom?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam és sötét barna szemem van, valamint világos bőröm. Ha lehetne, még abban is kérnék segítséget, hogy milyen színek és ruhák állnának nekem jók? Nagyon sok köszönet, ha valaki válaszol!

2012. nov. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Mint a többi hozzád hasonló hülye kendermagosnak.
2012. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez kedves volt:/ Köszi az érdemleges választ!
2012. nov. 9. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de erre nem lehet érdemben válaszolni.

Te a barna hajú,barna szemű,világos bőrű típusba tartozol.Valószínűleg minden szín jól áll Neked,ha izlésesen válogatod össze.De a piros ,és a kék biztosan.

[link]

2012. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szerintem nincsenek "tabu" színek, elvileg minden jól áll(hat).
2012. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos így kép nélkül valóban nehéz bármit is kitalálni, de szerintem valószínű, hogy tél, vagy ősz típusba tartozol, mivel a rájuk a legjellemzőbb a kontrasztosabb megjelenés.


Próbálj magad elé néhány színt, hogy eldöntsd!

fekete/fehér -- csokoládébarna/vajszín

mélyebb bordó -- rozsdabarna

benetton zöld -- borsózöld

citromsárga -- szép mély mustársárga


Ha a bal oldali színek nem sápasztanak, akkor tél típus vagy, ha a jobb oldali színektől nem sárgul be az arcod, akkor ősz. (értelemszerűen ha az egyik oszlop jól áll, a másik kevésbé fog)


Esetleg ha arany vagy ezüst ékszereket próbálsz magadhoz, az is segíthet. (ezüst= tél, arany= ősz)

Valószínű sötét típus vagy, ezért minden színből egy kicsit a sötétebb verzió áll neked igazán jól.


Itt is sokat olvashatsz még ebben a témában, ha érdekel: www.stilusmentor.hu/evszaktipusok

2012. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!