Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Rockerek vagy rapperek...

Lányok! Rockerek vagy rapperek jönnek be jobban?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
A normálisak... Nem rockerek, nem rapperek, nem páwák, nem emók... De ha muszáj ez a kettő közül választani, inkább a rockerek. Általában sokkal jobb fejek mint a rapperek, meg a kinézetük is kellemesebb egy fokkal...
2012. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

most az alapján fogsz kinézni, hallgatni zenét, öltözködni és gondolkodni, hogy melyikre jön több voks?

amúgy: rockerek, abból is a hosszú hajúak, mivel én is ezen szubkultúra képviselője vagyok.

2012. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Rockerek, mert normálisabbak, jobban öltöznek, a hosszú haj meg szexi a pasikon.
2012. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Rocker, mert én is az vagyok, de egyébként ez egyáltalán nem mérvadó...a lényeg a pasi belső tulajdonsága...viszont mivel rockos/metalos körökben forgok valószínűleg hamarabb fogok egy rockerbe beleszeretni, mivel ott azok vannak...
2012. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Punk-rockerek!!
2012. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Rocker, ez nem kérdés..
2012. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Igazából nem ez a mérvadó számomra egy kapcsolatban. A rocker stílus nekem jobban tetszik, magam is rockot és metált hallgatok, az öltözködésem is ilyen stílusra.

Barátomra szerintem meg elsőre inkább azt mondaná akárki, hogy "diszkópatkány", nem mondanák meg róla, hogy Children of Bodom-ot hallgat... :D Aztán mégis jobban ismeri ezt a stílust, mint a sok kis tini, aki full-feketében bohóckodik, és nagy rockernek vallja magát.

Tehát az számít, ami belül van! :))

2012. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Rocker
2012. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Normálisat nem választhatok? Akkor rockerek, bírom őket igazából, csak néha már sok belőlük. Konkrétan rappereket nem ismerek, hacsak a mackós-műfuxos,IQval nem rendelkező egyéneket nem számítjuk ide. Szerintem olyan, hogy rapper Magyarországon nem sok van, rockerek pedig azért elég sokan vannak, ergo nagyobb az esély, hogy normálisat találok köztük. De egyébként is ők állnak hozzám közelebb, mind zenére, mind kinézetre.
2012. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Rockerek. Olyan szexik.
2012. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!