Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tippek, hogyan tudnék hízni?

Tippek, hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Bárki, akivel találkozom mondja, jaaj, de soováány vagy, unom!! Szeretnék rövid időn belül felszedni 5-6 kilót, de ha tíz az sem baj! Valami hatékony módszerrel! 166 cm vagyok és 47 kg! Minden választ köszönök!
2012. nov. 15. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor hízz, ha magadnak nem tetszel, más miatt ne!

Amúgy a lényeg, hogy mozogj, sőt akár erősíts is, és vigyél be sok fehérjét, mert akkor izomba hízol és nem zsírba

2012. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magamnak nem tetszem! Jobban érezném magam, ha pár kiló még lenne rajtam! Akkor miket egyek? Tejterméket, tojást meg ilyeneket?
2012. nov. 15. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
aha, húsokat, csirkét, halat, pulykát, marhát, disznót, ha nem vagy vega persze
2012. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vega, mindent megeszek. Az a vicces, hogy a vega ismerősömön van vagy 10 kg felesleg. :)
2012. nov. 15. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:

viszont a legfontosabb, hogy rendszeresen egyél. tehát legyen kiadós reggeli, ebéd és vacsora.

meg még tudom ajánlani, hogy egyél szalonnát:D én imádom és garantáltan hatásos:)

2012. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ezaz, sosem eszem reggelit, reggel csak két kávé és kész. Kb. 1 órakor eszem először és vacsorára sokat. Lehet, hogy ez a baj.

A szalonnát én is nagyon szeretem! :)) Amúgy is zsírral főzök és rengetek sütit szoktam enni, édesszájú vagyok.

2012. nov. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!