Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy ússzátok meg a...

Lányok ti hogy ússzátok meg a fürdetést télen?

Figyelt kérdés
Tél van,próbáltok minél csinosabban öltözködni,már amennyire lehet télen...És bejönnek a fiúk te próbálsz elfutni de még a WC-re is elkísérnek. Megfürdetnek a hóban,tiszta csurom víz lesz a hajatok,ruhátok,nekünk még a nadrágunkba ia beleteszik..Ezután 2hétig nem jöttök suliba mert megfáztatok. Elég idegesítő:D Ti hogy ússzátok meg?

2012. nov. 27. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem hagyom magam...
2012. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy én nem dedósokkal vagyok körülvéve...
2012. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, gyermekem, 12?
2012. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen dedósok..szerintem is szánalmas ezért miért én lennék a hibás?:D Kérlek szépen 16
2012. nov. 27. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
négyszemközt és komolyand, de határozottan kérj meg mindenkit, hogy ne tegye. fontos, hogy négyszemközt legyetek, mert ha mindenki ott van, csak erősítik egymást, úgy nem fognak komolyan venni.
2012. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak éretlenek csinálják ezt, mutasd meg, hogy te nem vagy mindenen röhögő kiskölyök. Majd leállnak, ha látják, hogy nem tetszik. Mert ha látják, hogy nevetsz miközben ellenkezel, csak még jobban fogják csinálni.
2012. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehogysem.Sajnos a fiúk szeretik heccelni a lányokat!
2012. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
főiskolára járok.
2012. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan 13 éves korukban hülyültek meg a fiúk, hógolyókkal soroztak minket, hát az is jó volt, kösz.

Szóltunk az OF-nek, de nem változott semmi :/

2012. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Istenem egy szóval nem mondtam hogy ez a legnagyobb gondom képzeld el vannak nagyobbak is. Nyugodtan megkérdezheted!:D


Ja és aki normális választ adott annak köszönöm:)

2012. nov. 28. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!