Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avonosok! Mért nem kapok a...

Avonosok! Mért nem kapok a 125 forintos akciókról mindig szórólapot? Van amiről kapok van amelyikrőlnem. Mért van ez?

Figyelt kérdés

Ez az ajánlat nekem is szól vagy csak a debreceni avon rendelőknek? [link]

Mert én is tanácsadónő vagyok,és szoktam kapni szórólapot az ilyen 125 forintos akciókról de erről nem kaptam :O Hogy lehet ez? Vagy ez csak koordinátoroknak szól?


2012. nov. 27. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az avon oldalán mindig fent vannak az aktuális ösztönző programok.Én ilyet nem láttam rajta.
2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó de vannak olyan 125 forintos ajánlatok amik méga neten sincsennek fent. Pédául mondta az egyik ismerősöm hogy 125 forintért rendelt az avonból egy eltenar magic parfümöt meg egy szájfényt. Érdekes ilyen ajánlat sem volt a neten.. Pedig volt ilyen
2012. nov. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!