Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hason lévő striák eltakarása...

Hason lévő striák eltakarása egy ízléses tetoválással? (Képek alul) Srácok, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Már most megköszönöm a "fogadd el magad így, ahogy vagy" tanácsokat tehát ugorjunk és azok írjanak, akik szintén rendkívül gátlásosak a striáik miatt. Fiatal vagyok még és képtelen vagyok elfogadni magam ezekkel a striákkal. Volt egy betegségem, ami miatt hipp-hopp felkaptam magamra 40 kg-t. A hasamon a bőr csúnyám megszakadozott a köldök környékén de egy ízléses tetoválással el lehetne takarni.


Képek:


[link]


[link]


Jöhet pozitív, negatív komment is! Ki az aki megcsináltatná? Ki az, aki nem? Srácok nektek tetszene ez egy lányon?


2012. nov. 27. 20:34
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Amit elfelejtettem:


Mikor végre elérem az 54 kg-os testsúlyomat, akkor fogom megcsináltatni. :)

2012. nov. 27. 20:35
 2/26 anonim ***** válasza:

és vállalják?


kérdeztél tattoost?

2012. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, megnézték a striák felületét és azt mondták, hogy tetoválható.
2012. nov. 27. 20:44
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszenek ezek a tetoválások.
2012. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

KÉREK MINDENKIT, HOGY ÉLETKORT ÉS NEMET ÍRJON! :)


Nagyon köszönöm!

2012. nov. 27. 20:54
 6/26 anonim ***** válasza:
szerintem csak mégjobban oda vonzza a tekintetet és jobban észre vehetöek lesznek a csíkok. 28/N
2012. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Gondold meg jó alaposan,hiszen ha tíz év múlva nem tetszik akkor nem lehet csak úgy lemosni.Én nem csináltatnám meg.27/N
2012. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Valószinű hogy nem eltakarni fogja hanem még jobban kiemeli,egyetértek a 6.válaszolóval.
2012. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Lézerkezelés,mikrodermabrázió,mezoterápia? Ezek mind csökkentik(ha nem is tüntetik el teljesen) a striákat és szerintem inkább csak utána kéne ha még mindig zavar.

Meg szerintem nem is nézne ki jól a tetoválás a strián.Vagy teljesen fedné? 18/F

2012. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Értem. Talán előtte hennával kipróbálom. Az lejön, ha nem tetszik. :) Persze a képeket csak mutatóba szántam, hogy kb. ilyet szeretnék, de nem pontosan ugyanilyet. De azt hiszem nem a minta a lényeg. Várom a további véleményeket! :)

22/L

2012. nov. 27. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!