Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha 18 éves lány létemre...

Ciki ha 18 éves lány létemre soha nem sminkelem magam? És egyáltalán nem értek a sminkeléshez, sminkcuccokhoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Ez nem egy törvény hogy mindenkinek sminkelnie kell hozzá! Én 20 vagyok kb 15-17 éves koromig sminkeltem magam akkor mindennap, most már egyáltalán nem sminkelek, csak akkor ha különleges alkalom van akkor is max szempilla spirált meg szemceruzát.

Belefáradtam abba hogy minden este lefekvés előtt 10 percen keresztül az arcomat sikáljam hogy teljesen lejöjjön róla a smink.

Különben ha szép a bőröd és az arcod akkor felesleges a smink, sokkal szebb a természetesség mint a mesterséges "szépség".

Volt egy ismerősöm, nagyon szép volt mikor ki volt sminkelve de egyszer láttam smink nélkül és megijedtem tőle hogy mennyire más a vakolat nélkül.

=)

2009. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Én sem sminkelem magam,az osztályban én vok az egyetlen lány,aki nem sminkel,de leszarom,h mit gondolnak.Engem ez nem izgat.

(Itthon néha próbálgatom,de normálisan csak a rúzst tudom felkenni. :)

2009. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok(lány,persze:DD) és életemben még csak egy szájfényem sem volt de nem is vágyom rá.szerintem nem ciki legalábbis nekem még senki sem rótta fel
2009. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ez mindenkinek a saját döntése, hogy ő a saját stílusához mit tart hozzáillőnek. Amíg nem szól le engem, amiért én meg sminkelem magam, addig nekem sincs ezzel semmi bajom. Nem értesz a sminkcuccokhoz, hát istenem, én értek hozzá, na és, nem erről szoktam beszélgetni, elhiheted! :D Mindenki csinálja úgy, ahogy jól érzi magát!


Az már más kérdés, ha valaki szívesen sminkelné magát, csak nem meri. Azt bátorítani szoktam. :)


De akinek olyan a személyisége, hogy viszolyog a sminktől, és a stílusa is inkább pl. sportos, az ne is erőltesse.

2009. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.

Én fiú vagyok és van jó néhány tipikusan pasis dolog, amihez nem értek.

2009. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ciki.

Én mondjuk használok( ha elmegyek otthonról) szemceruzát meg szempillaspirált meg általában Labellot. De amúgy mást nem meg ha van mondjuk különleges alkalom akkor szemhéjfestéket de azt is csak szolidan.

2009. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
cseppet sem ciki
2009. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem ciki, de azért egy alap sminket kipróbálhatsz ha nagyon unatkozol. ha idősebb leszel, úgyis fogsz majd sminkelni, vagy esetleg olyan alkalom, ahova jólnézki, pl szalagavató (bár azt kozmetikus szokta)

csak annyit h szemceruza, és egy spirál. énis csak ennyit hazsnálok.

2009. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Egyébként decemberben volt a szalagavatóm, oda kozmetikussal csináltattam sminket. Amúgy nem is szeretném magam sminkelni, valahogy nem izgat a dolog :) Viszont nem azért, mert természetes szépség vagyok, mert az nem igaz (hogy szép vagyok) csak nem érdekel a sminkelés. És pl én nem tudom, h mi az a szemceruza meg hogy kell használni meg ilyenek, mondjuk nem is érdekel, csakhogy nem fognak-e emiatt kinevetni? (Most meek egyetemre)
2009. aug. 19. 18:51
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem fognak kinevetni. Az egyetemen már nem foglalkoznak annyit az emberek egymással. Nekem pl volt olyan évfolyamtársam, akivel az 5 év alatt a köszönésen kívül nem is beszéltem. Arról nem is beszélve, hogy akik hozzánk jártak csajok, egyáltalán nem voltak szépek.
2009. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!