Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a Józsefvá...

Mik a tapasztalatok a Józsefvárosi piaccal és Ázsia centerrel kapcsolatban? Ruha és játék kínálat és árak érdekelnének!

Figyelt kérdés
Köszi. :)
2012. dec. 10. 23:27
 1/4 tetro ***** válasza:
Az Ázsia Centerben a ruhák olcsók és rossz minőségűek általában. A játékok vagy olcsók és ultra gagyik, vagy ugyanazok mint mindenhol máshol, akkor viszont jóval drágábbak mint a webshopokban.
2012. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

ott én max táskát veszek. ruha? cipő? OMG, ennyire ne süllyedjünk már le...


ruhát lehet venni turiban, sokkal jobb minőségű, tartós, nem néz ki prolisan, és legalább pamut. ráadásul olcsóbb is.

játék? rég voltam már gyerek, gondolom játékboltban, vagy tescoban.

2012. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Józsefvárosin hatalmas a kínálat, olcsóbb mint a kínai és alkudni is lehet. Én inkább oda megyek, ha a turkálóban nem kapok valamit.
2012. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak az Ázsia Centerben voltam (nagyon sokszor már) de egyre drágább, nagyon elszálltak az árakkal az évek alatt.

Persze kiárusításnál néha lehet egy két jó dolgot találni.

Amit érdemes azok a hajfestékek v háztartási szerek (olcsóbbak mint pl a Rossmannban és ugyanazok).

2020. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!