Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kipróbálnám a modellkedést,...

Kipróbálnám a modellkedést, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

175cm magas vagyok 60kg és 16 éves.

Van egy ismerősöm aki modellkedik és olyan szép képei vannak..:) Kedvet kaptam hozzá, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.

A fotómodellkedés érdekelne, úgy értem nem kifutón szeretnék mászkálni.

Nem vagyok egy kicsit duci ehhez?



2012. dec. 14. 20:59
 1/5 tetro ***** válasza:
Igazából de. Általában 55 kiló max körül vannak az igazi fotómodell lányok. De ez azért semmit nem jelent. Menj el ügynökséghez, ott meg tudják mondani, lehet-e veled valamit kezdeni.
2012. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazából a méreteidtől függ, nem a súlyodtól (azt, hogy hány kiló vagy szinte soha nem fogják megkérdezni!!). min. 173 cm -nek kell lenned, 92es csípő és 62es derékkal kell rendelkezned. az, hogy hány kg vagy nem sokat jelent, mert lehet, hogy izmosabb vagy, vagy erősebb csontozatú. ha tényleg nagyon szeretnéd kipróbálni és úgy gondolod, hogy készen állsz rá (a tanulmányaidban nem zavarna, lelkileg is kész vagy egy ilyenre) és tudod, hogy a modellkedés nem csak csillogás-villogás akkor küld el a képeidet egy jobb modellügynökséghez, vagy menj el egy castingra. :)
2012. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogy 10 kg-t es menj el egy ugynokseghez protfoliot csinalni..Aztan vagy össze jön vagy nem..
2012. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem muszáj ahhoz profi portfólió, hogy beadd a jelentkezésedet egy ügynökséghez! ahol azt mondják, hogy te fizess nekik egy halom pénzt az elég gyanús. ha megfelelnek a méreteid (csípő:92 derék:62) akkor kérd meg egy barátnődet, hogy egy sima falnál csináljon rólad természetes képeket (egy közeli képet az arcodról, szemből egy egész alakosat és oldalról egy egész alakosat)és küld el a jelentkezésedet egy profibb modellügynökséghez. ilyen pl: Icon models, VM, attractive, art, face,visage. nézd meg honlapjukat, vagy keress rájuk facebookon. :)
2012. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keresd fel az Icon-t, Art-ot vagy a isage-t... Ők értik a dolgukat. :D
2012. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!