Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fogfehérítés mennyibe...

Egy fogfehérítés mennyibe kerül? Hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd fogfehérítésre gyűjteni. Kb mennyibe kerül? Hány éves kortól lehet? Most még 17 vagyok. 18 évesen már megcsinálhatja nekem a fogorvos? Vagy ez nincs korhoz kötve? (Mármint mikor én lennék 18.)
2012. dec. 16. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs korhoz kötve, de szódabikarbóna a legjobb fehérítő fogmásás után picit tegyél a fogkefédre és mosd meg azzal is (sokan mondják, hogy roncsolja a fogat de nem több orvosi oldalon is azt írják, hogy semmit nem árt a fognak és én is minden nap használom és tényleg semmi baja a fogamnak) de ha kételkegsz akkor heti 1x is ellehet vele eredményt érni csak lasabban
2012. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Van olyan,ami úgy néz ki,mint egy éjszakai fogszabályzó.Rá kell tenni a fogsorodra,és kb.1-2 órát kell rajta hagyni,ez idő alatt a fogad fehérebb lesz tőle.Én is szeretném,de még gyerek vagyok.18 év fölött ajánlják:) Amúgy csomagban lehet venni,kb. 6-7 darab van egy csomagban!:)

2012. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!