Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok jól fedő alapozókat?

Mondanátok jól fedő alapozókat?

Figyelt kérdés
Az arcom elég pattis meg sebhelyek is vannak rajta viszont nagyon száraz is. Kérlek mondjatok olyan alapozót ami elfedi őket de száraz bőrre is jó és nem kis bőrdarabkás tőle az egész arcom. :/

2012. dec. 16. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nem alapozó kell hanem megfelelő kezelés, hogy a bőrhibák elmúljanak, a jól fedő alapozók a legkárosabbak, még több bőrhibád lesz. De ha mindenképp alapozót akarsz akkor sokat nem tudok ajánlani, MAC studio fix. És ennyi. Száraz bőrre mindenképp kell megfelelő hidratálás is. Anélkül minden alapozó darabos lesz.
2012. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor neked is korpás szeborreás bőröd van. Nekem is ilyen, azt mondta a kozmetikus is, hogy talán ez a legrosszabb bőrtípus a problémás bőrök közül... gyakran kell radírozni, hogy lejöjjön a hámló réteg és mindig hidratálni kell. Én krémzseléket használok rá mindig alapozás előtt. Ha rendszeresen radírozod és hidratálod, nem lesz darabkás. Nekem sajnos nincs pénzem drága alapozókra (én is nagyon szeretnék Mac Studiofixet, mert tényleg zseniális cucc), szóval a Maybelinne Affinitone-ját használom. Nagyon sokféle alapozót kipróbáltam már, ez vált be a legjobban. Ha ügyesen kened, nagyon szép lesz a finishe.
2012. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!