Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez NORMÁLIS? Elég hülye kérdés.

Ez NORMÁLIS? Elég hülye kérdés.

Figyelt kérdés
A barátom mostanában szőrtelenít mindenhol. A lábán nem. Engem idegesít és nem is tetszik. Viszont nem hallgat rám. Szerintetek ez normális?

2012. dec. 18. 12:40
1 2
 1/12 Mara Acoma ***** válasza:
51%

Tényleg nagyon gáz!! Egy pasi legyen férfias, ne olyan mint egy csupaszcsiga. A rövidre nyírás még oké, hogy ne legyen őserdő... Hú... Hát... Remélem minden nap piszkálod, hátha észhez tér :D

Tegyél pár célzást a travikra vagy a melegekre. Akár a fehérneműd is odalökheted neki, hogy vegye fel :D

2012. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de akkor én vagyok a hülye. Jersey Shore-t nézett azóta tökre bekattant, az ilyenekre. Ráadásul nagy darab de nem kövér, és van hasa azért, és így elég gázul néz ki még inkább.
2012. dec. 18. 12:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Maga a műsor is nagyon gáz. Mondd meg neki, hogy ha majd azzal fog telni minden napja, hogy kondi, szoli, mosás és a tv-ben fogják mutogatni és pénzt kap érte, akkor csinálja, így viszont ultra gáz a barátod. Kb. annyi esze van, mint azoknak a tv-ben. Ja, nem... Még annyi se, mert ő még pénzt se kap érte és nem gondolom nem is gazdag...
2012. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*gondolom nem gazdag
2012. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mara Acoma ***** válasza:
Hát akkor nincs más ötletem, mint a szextilalom:D Mond, hogy nem izgulsz fel egy babapopsira, mert a férfiakra gerjedsz.
2012. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nem gazdag. Csak vannak dilijei.
2012. dec. 18. 13:19
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha neki így tetszik, így érzi jól magát, akkor nincs vele semmi gond szerintem, bár tényleg fura, hogy a lábát miért hagyja szőrösen. Mert ha már ilyen igényes magára, hogy rendesen szőrtelenít, akkor ahhoz a láb is ugyanúgy hozzátartozik. De szerintem előbb-utóbb kipróbálja, és úgyis rájön, hogy sokkal komfortosabb, ha a lábát is rendszeresen szőrteleníti. :)
2012. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mara Acoma ***** válasza:

Én egyáltalán nem gondolok igényesnek valakit csak azért, mert férfi létére leborotválja a szőrét :D Ez még közel sem jelenti azt. No meg attól, hogy ő jól érzi így magát, az nem jelenti, hogy a barátnő véleménye nem számít. Ugyan is a lány van vele, neki kell nézni, ő bújik vele ágyba. A hapsi tekintettel lehetne a szerelme véleményére, mint ahogy egy normális kapcsolatban ugyebár figyelembe vesszük a másik igényeit, kívánságait.

Kinek akar így tetszeni? Nem a lánynak kellene?

2012. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti kommentelő, csak a lábát ne. Az már a csúcs lenne...
2012. dec. 18. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:
mond me neki h egyre jobban csak erősödni fog a szőre, és pár év múlva olyan szőre lesz mintha macska lenne a hasán! kérdezd meg tőle h ha most borotálja magát, akkor utána egész életében borotválnia kell majd magát, és fürdőhelyen is csak kifogláyk röhögni...
2012. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!