Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép?

Hogyan lehetnék szép?

Figyelt kérdés
Szoktam magam sminkelni, a hajammal is mindig kezdek valamit, de mégsem érzem magam szépnek. Mindig amikor megyek valahol, úgy érzem, hogy megnéznek engem és kinevetnek. Öltözködésileg is szerintem rendben vagyok (sokan mondták már, hogy jó a stílusom, egyedi, és nem rossz értelemben). Ráadásul tetszik egy fiú is, néha vele jövök egy buszon, és olyan hülyén érzem magam. Egy csomó osztálytársam is cikizett azzal, hogy ronda vagyok.
2012. dec. 20. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy magadnak tetsszél, tehát ami nem tetszik azon változtass, járj olyan ruhában amiben jól érzed magad, stb. Ha ez másoknak nem jön be azzal nem tudsz mit csinálni, nem mindenkinek ugyanaz tetszik... szóval mindenkinek nem lehet megfelelni.
2012. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Próbálok változtatni, de valahogy így se sikerül...:/

2012. dec. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!