Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Microdermal piercing csak...

Microdermal piercing csak fémből készülhet?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni, kicsit unom a mostaniakat, de allergiás vagyok a fémre. az ORVOSIRA IS! van esetleg egyéb megoldás is erre?

2012. dec. 20. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak microdermalok orvosi acélból és titánból. Olyan microdermalt kell berakatni, ami titánból készült. A titán ékszerek általában drágábbak picit, de megéri, arra nem leszel allergiás, és azzal tartós lesz ez a fajta ékszer is.

Nekem is titán microdermalok vannak beültetve, soha egy gyulladás, vagy irritáció nem volt, pedig én is allergiás vagyok szinte mindenre.

Nem tudom merre laksz, de keress egy jó piercingest a környéken és mindenképpen kérdezd meg, hogy milyen microdermalokat használ.

2012. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszod :)
2012. dec. 22. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek, csak titánt! Tartózkodj az orvosi acél microdermal-októl!

Skindiver már készül bioplast-ból is, ami szintén allergiamentes, biokompatibilis anyag.

2012. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!