Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha...

Lányok! Titeket zavar ha szőrös a barátotok segge?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok ami a lyuknál van, hanem arra ami kívül magán a seggen, nem nagy hanem inkább sűrű ezért eléggé látszik, titeket ez zavar, vagy jobban szeretitek ha ott is borotválja magát a barátotok?
2013. jan. 2. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én barátomé is az,nem sűrű inkább csak hosszabb,de nemgáz szerintem:DBár én csak vele voltammég,de engem nem zavar:D Ha borotválnák ott is csak rosszabb lenne(erősödne a szőr stb) Ui.: Egy idő után minden fiúnak szőrös a feneke
2013. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, így is imádom. :)
2013. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kár, hogy ennyire elfajult a világ, hogy ilyen testi "hibák" miatt kellemetlenül kell, hogy érezzük magunkat vagy szégyelljük magunkat (akár nő, akár férfi) És régebben amikor nem találták fel a borotvát meg minden szőrtelenítő eszközt (sőt, amikor feltalálták akkor nem kellett rá igényt tartani) akkor teljesen elfogadott volt a NŐKNÉL is, hogy szőrös a lába stb. stb. Pedig régen is ugyan ilyen emberek éltek.

Figyelj én azt mondom és szerintem igazam is van, hogy ha valaki IGAZÁN szeret, IGAZÁN megbíztok egymásban, akkor nem szabad, hogy téma/probléma legyen ez és ehhez hasonló dolgok, mert így fogadjátok el egymást minden külső belső tulajdonságaitokkal egymást. Hiszen tökéletes ember NINCS, mindenkinek vannak külső, belső hibái. Még azoknak is van akikről azt hisszük, hogy tökéletes (lehet bármilyen sztár, meg modellektől kezdve mindenki...)Csak éppen nem paráznak emiatt mert így az őt körül vevő emberek nem veszik észre, nem hívja fel azon tulajdonságaira a figyelmet. Valamint próbálja leplezni, eltakarni.

érezd úgy jól magad ahogy vagy!!!!!!!! Ez ami számít a többi nem.

2013. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Utolsó!

Teljesen egyetértek veled ebben, és szerintem nem is okozna nálunk ez problémát, csupán szeretném felé a lehető legjobbat nyújtani :).

2013. jan. 2. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kozmetikussal gyantáztatom, barátnőmnek sokkal jobban bejön ha szőrtelen. Bár szőrösen sem volt vele baja, de így egyértelműen jobban bejön neki, és nekem is. :)
2013. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!