Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó tetoválás...

Szerintetek jó tetoválás lenne? Bővebben >>

Figyelt kérdés
19/f vagyok, és szeretnék egy tetoválást. Körülbelül arra gondoltam, hogy lenne egy kicsit fonnyadt alma, és felette egy szalagon írná, hogy "rest in peace". A miértje: nekem apukám már 8 éve elhunyt, és én sajnos nem ismertem olyan nagyon, de sokan mondják, és a régi fényképei is azt bizonyítják, hogy nagyon hasonlít rám a külsőt illetően, ezért az "alma nem esett messze a fájától" kifejezés miatt gondoltam az almára, és a halála miatt lenne ugye a "rest in peace" felirat. És az alma fonnyadtsága arra utalna, hogy mennyire rossz ez az egész, és hogy mái napig le vagyok törve emiatt.
2013. jan. 4. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, jól mutat és jelentős üzenete van.
2013. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet.Hova szeretnéd rakni?
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bal vállamra gondoltam.
2013. jan. 4. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is tök jó. a szalagot véletlenül szalonnának olvastam xd
2013. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó ötlet. a vállat én meggondolnám a helyedben, mellkason jobban mutatna szerintem, de ez már csak az én szubjektív véleményem :)
2013. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hmm, végül is a mellkas talán jobb ötlet, még átgondolom :)
2013. jan. 5. 23:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Tetszik a gondolatmenet, szép gesztus!

A vállat én is hanyagolnám, nem oda való egy emléknek szánt tetoválás, ráadásul mivel elég látható sokan furcsán nézhetnek rád a fonnyadt alma miatt mert másnak nem esik le a jelentése. A mellkas jó ötlet, esetleg vádli.

2013. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Inkább vádlira szavazok, mivel azoknak könnyebben megtudom mutatni, akiket fontosnak tartok, és szeretném, ha látnák. Köszönet minden válaszadónak!
2013. jan. 14. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a vádlit választottad akkor egy kis biztatás, a legkevésbé fájdalmas rész a felkar mellett ;)
2013. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!