Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az lopás, ha bemegyek a...

Az lopás, ha bemegyek a Rossmannba és a kezembe nyomok egy közepes adagot pár teszterből majd kisétálok vele?

Figyelt kérdés
Mert végülis a teszter azért van hogy tesztelhessük a terméket... én is ezt akarom tenni, csak nem ott helyben, hanem nyugiban, egyedül, otthon. Van erre valami szabály hogy mit szabad teszterrel csinálni vagy nemtom...?

2013. jan. 5. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Biztonsági őr akkor is figyel, amikor a tesztert próbálod. Én még a tükörig is (ami ott van melette) alig merek elmenni a teszterrel a kezemben, mert nem akarom hogy rámszálljon és azt higyje hogy lopni akarok.

Hogy vinnéd ki amúgy?

2013. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

ám azért a sok ember után én nem próbálnám meg magamra kenni stb xD

De inkább ne minden őr kiszúrja aztán megy a hajcihő

2013. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
próbáld a tescoban,ott nekem nem volt belőle bajom,igaz csak egy alapozó meg egy szájápoló lett otthon tesztelve
2013. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen, lopás.
2013. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
MENNYI SUTTYÓ ÉL KÖZTÜNK EBBEN A NYÜVES ORSZÁGBAN.
2013. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Rányomod a kezedre az alapozót meg a szájfényt és kimész? Ez miért jó? Mire hazaérsz úgy is lekenődik, meg addigra nem fogod tudni hogy melyikből nyomtad. Már ha tényleg csak otthon szeretnéd tesztelni, majd visszamenni és megvenni.
2013. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Most elképzeltem, ahogy felszáll a tömött 4-es 6-osra egy 15-16 éves kislány, a kezén egy csomó fajta folyékony alapozómintával, és nem tudja hogy kapaszkodjon meg úgy, hogy ne kenje össze mindenkin az alapozót.. vicces.
2013. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ilyet nem hallottam még. Jót nevettem ezen :D
2013. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most ezt hogy tervezed kivitelezni, de komolyan? Meg a bizti-boyok mindig ott vannak az ember nyomában, és elég bunkók tudnak lenni.
2013. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem lopni akarok, alapozót akarok venni, de ott lehetetlen kipróbálni mert még azt sem lehet látni milyen a színe, fedése a világítás miatt. A biztiőr a hátam mögött szokott sétálni, úgy gondoltam a tenyerembe nyomok 3 féle alapozót, kimegyek, majd ott a kis üvegcséimbe teszem...

Nekem nincs pénzem 3-4ezres alapozókat venni találomra.

2013. jan. 6. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!