Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért bántják már a vékony...

Miért bántják már a vékony lányokat is?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem miért nem lehet leszállni végre erről a súly témáról...

Szerintem tök mind1 ki hány kg ha jól érzi magát mit zavar az másokat?

Egyre többet olvasom itt hogy gebézik a vékony lányokat meg anorexiás jelzőkkel illetik.


Én mindig 50 kg voltam és tökéletesen jól érzem így magam. Sosem szeretnék hízni egy dekát sem. Imádok jókat enni, és szerencsére ez nem látszik rajtam. Rengeteg előnye van, hogy vékony valaki pl öltözködés szempontjából,sportolás, de a reggeli busz utáni rohanást is megkönnyíti :-) Énis kapom jobbról balról hogy hízzál, nameg tele van a facebook a sok duci nők képével hogy "milyen jól néznek ki". Nekem semmi bajom a ducikkal, mindenki ugy érzi jol magát a bőrébe ahogy akarja. Csak egyszerűen nem értem hogy miért kell hogy mindenki husos meg a "van mit fogni rajta" kategória legyen, holott sokkal egészségesebb meg kevesebb betegség éri a vékonyakat. Pl az én énismerőseim között akik ducik szinte mind cukorbeteg, vérnyomás problémáik vannak stb...


2013. jan. 7. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Le kell x.arni. :) Én amúgy nem vagyok se kövér, se vékony, a BMI indexem szerint normális súlyom van, de az ideálistól 5 kg-mal több vagyok. Mégsem érzem magam rosszul a bőrömben, sőt... Én sem akarok fogyni. Nem kell foglalkozni senkivel szerintem.
2013. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

nem azokat a vékony lányokat bántják szerintem, akik alapból olyanok, hanem azokat akik 40 kgsak de még mindig fogyni akar, mert modell akar lenni. Azért lássuk be hogy 50 kgval nem hiszem hogy olyan csontsovány lennél, mint ami a duci nőci mellett volt!! Ez egy egészséges testsúly! :)


Na meg a facebookos képek, ami alá kommentelnek.. pl hogy azt írja hogy a kövérség ápolatlanság. Ezen kiakadtam! Mivel én anno felhíztam amiatt mert depressziós voltam, elveszítettem családtagjaimat. Nagyon sokan hormonális probléma miatt híztak el...

Meg ezzel inkább azokat bántják, akik a dagi embereket gúnyolják!

Szerencsére már 51 kg vagyok, mondjuk nem vagyok az a vékony még :D de szerintem ezek a képek akkor se zavarnának ha 45 kg lennék. Szóval ne vedd magadra!

2013. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kapom az ívet elég rendesen, de még alulról meg felülről is. Amikor jön valaki nálunk, akkor már tudom, hogy nem lesz más a téma, csak az, hogy én milyen vékony vagyok. Nekem hízni kellene stb stb, de sajnos egyik ember tudatáig sem jut el, hogy egy nap egyszer eszek, de akkor reggeltől estig és akkor sem hízok egy dekát sem. Anyum meg apum is ilyenek, szóval gondolom a genetika. A legrosszabbul meg talán az esik, amikor közelről "megfogdosnak" és látom a másik szemén meg az arcáról is lerí, hogy azt gondolja "fujj, de vékony.." meg az állandó megjegyzések. Nem jó érzés egyáltalán.
2013. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezekkel én is szembesülök. 15 éves vagyok, 166cm (kb.) és 48 kg. Van, aki meglát az utcán, és beszól, hogy "húsgolyó" meg "dagi" és van, aki állandóan csesztet, hogy híznom kéne, mert tiszta gebe vagyok. Ha belenézek a tükörbe, talán tényleg kéne egy kicsit fogynom, de amúgy jól érzem magam, csak nem tudom néha, hogy kinek higgyek..
2013. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, én 170 cm vagyok 56 kg és 20 éves. Mindenki azzal jön, hogy milyen jó vékony vagyok, de én ezért megharagszom mert szerintem nemn vékony vagyok meg sovány hanem formás. Akkor volt egy srác akivel találkoztam csak úgy beszélgetni(régi ismerős) azt mondta, hogy ő a nagyon vékony lányokat szereti az ilyen kis picikéket ezért tehát én szóba se jöhetnék nála, mert én bomba nő vagyok, de ő a vékonyakat szereti.. Hát komolyan nem értem.. Anyukám meg állandóan azzal nyaggat, hogy direkt nem eszek, meg csont sovány vagyok miközben egész nap eszek csak ő nem látja.. De a lényeg, hogy én így most jól érzem magam, nem szeretnék fogyni, hízni még maximum 12 kg-t.
2013. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint 1-2 kilót, nem 12-t. :)
2013. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
a ducik csak önigazolnak, amikor a vékonyakat piszkálják. Persze, a FB-ra felteszik a vékonyakat kigúnyoló irományokat, meg hogy a ducik de szépek, közben ők meg az ezredik fogyókúrát próbálják ki és utálják magukat. Hidd el, senki sem akar az átlagtól eltérni, csak kitalálnak maguknak valamit amivel áltatják magukat.
2013. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző hogy semmi sem jó. Én jó ideig nagyon vékony voltam, akkor azért terrorizáltak hogy biztos beteg vagyok, lapjával nem is látszom, be vagyok esve stb. Aztán felszedtem pár kilót, most meg azért csesztetnek hogy meghíztam, nagy a seggem, trampli vagyok. A lényeg hogy legyen mibe belekötni.
2013. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mert már nem tudnak már mibe belekötni... de mostanában azt figyeltem meg inkább, hogy a festett hajú lányokat veszik elő. senki nem tud saját magával törődni, inkább előveszik a metrón melletted ülő csajt, hogy néz ki, meg miért van rajta ez a cipő meg az a kabát, ha ennyire dagadt/vékony, meg miért van ilyen hupilila haja...
2013. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Ti kezdtétek, nem most kell csodálkozni...

(Mindezt úgy írom, hogy sosem bántottam senkit az alakja miatt. Ellenben engem nem kevés megaláztatás ért, aminek f@sza hatása, hogy közel -20 kiló után is csak egy genetikai hulladéknak kell magam érezni.)

2013. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!