Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolizni ma majdnem, hogy...

Szolizni ma majdnem, hogy kötelező? A fehér bőr látványa taszító? (nőknről beszélek )

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy. Természetes fehér bőrű nőn a fehér bőr szebb.
2013. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sok kritikát kapok ,mert tejfehér a bőröm . Engem nem nagyon zavar csak mondom a kritikák jönnek minden irányból .
2013. jan. 8. 12:38
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyre kevesebben szoliznak, mert egyre többen rájönnek, hogy a bőr egy idő után elég csúnya lesz.
2013. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Fehér bőr nyammi...


Valami barom elterjesztette, hogy a szolárium menő meg kötelező napbarnítottnak lenni - bár a többég narancssárga lesz :D


De miért előírás, hogy minden csajnak cigánynak vagy latin-amerikainak kell kinéznie? Fúj.

2013. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
12:38 hát innen eddig csak pozitív kritikát kaptál, bár tegyél föl egy fotót, és akkor megmondjuk :)
2013. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
dehogy. Ha fizetnének sem mennék szoláriumba. Főleg koporsósba nem.
2013. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kár ,hogy a környezetem ennyire nem megértő. Eddig egyszer voltam állóban , nem volt jó élmény és nem is látszott , most tervben van a fekvő , behódolok a kritizáló környezetnek . Lehet ,hogy igazuk van és jobban érzem majd magam ha lesz egy kis szinem .
2013. jan. 8. 13:00
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem jobban tetszik a fehér bőr, én is világosabb vagyok.

23/L

2013. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem lehet kötelező meg hipernépszerű, engem nem izgat. Szeretem a fehér bőrömet. Persze nyáron nem bánom, ha lebarnul, de azt sem bánom, ha ősszel kifakul. A sötét szememmel és hajammal amúgy is szép kontrasztot alkot.
2013. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Elég gáz már bocs, ha a sok hülye miatt kezded károsítani a bőröd, mert ha annyira fehér vagy akkor neked extrán sokat árt a szoli, öregít, szeplők anyajegyek tömege jöhet elő a szolitól majd. Az aztán nagyon szép lesz... már a barnaság sem divat egyáltalán, sorra jönnek ki a fehérítős krémek... Magyarország kicsit el van maradva, de majd észhez tér. Ne másokkal foglalkozz, hogy mit mondanak. Lehet csak irigyek hogy milyen szép fehér vagy. Én is fehér vagyok, de mindig csodálják hogy mennyire szép a bőröm...
2013. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!