Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régi nagy álmom, hogy modell...

Régi nagy álmom, hogy modell lehessek. Nem tudom, hogy megvannak-e az adottságaim hozzá. És azt sem tudom, hogy hogyan foghatnék neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

182cm

58-60 kg

16/L


A válaszolóknak előre is köszönöm :D


2013. jan. 8. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
arctól függ. magasságod ok, súlyod nem valószínű.
2013. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mivel ez leginkább a kinézetedtöl függ elsö körben, ezért azt kell felmérned, hogy megvannak-e az adottságaid hozzá. Menj el válogatásra, sokan keresnek modelleket, ott szerintem gyorsan kiderül, h alapvetöen hogy állnak hozzád. Amit fontolóra vennék viszont, hogy a külsöségekre épülö dolgok ingoványos talaj, rengeteg buktatóval és negatívummal. Élvezetes, de leginkább kényelmes dolog az ilyesmi adottságodat kamatoztatni, de: a szépségipar szerintem a lélekre nézve igencsak káros lehet. Elöször még be nem futsz, megpróbálnak minél jobban kihasználni. A résztvevök egymást tiporhatják. A döntéskörrel rendelkezök egyéb feltételekhez köthetik a te propagálásodat (pl ha lefexel vele, stb), ezenkívül az általános légkör amiben mozogsz egyfolytában azt sugallja, h csak a szépség a fontos, a külsö, testi dolgok, ezért rengeteg idödet arra kell majd fordítanod, ami ezzel összefügg. Ezektöl a tevékenységektöl pedig általában nem leszel okosabb, bölcsebb, érettebb, tehát a jellemed nem túl pozitív irányba fejlödhet. Mivel mindenki öregszik, idövel egyre inkább nyomasztó lesz az ezzel való szembesülés. Föleg ha magánéletedben nem találod meg a számításod. Apropó magánélet: nem tudom milyen az értékrended, de a szépségipari körökben lévö férfiakra is ugyanúgy hatnak a negatívumok, és az állandó külsöségek felé történö megfelelési kényszer miatt sokszor üres belsö marad csak az emberben. Bár én fiú vagyok, volt h én is fontolgattam, h kipróbálok mellékes foglalatosságkén modellkedést, de a végén végülis letettem róla. Mindezek negatívumok persze nem törvényszerü dolgok, de vannak dolgok amik nem férnek össze.
2013. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk? Ehhez látni kéne téged... a megadott adatok alapján lehetsz ronda vagy szép is.
2013. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mérétek nagyon jók, ha priviben küldesz képet, akkor tudok többet mondani és még ügynökségeket is tudok ajánlani.
2013. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!